Kecárna Playlisty
Reklama

MMeiton - texty

meiton-574929.png
Texty písní

texty písní

Meiton má 29 fanoušků · Stát se fanouškem

Meiton, vlastním jménem Michal se narodil v Ostravě v srpnu roku 1993. Hudbě se věnuje zhruba od 14 let. V roce 2013 vydal své první debutové album „Na památku našim srdcím" vystupující pod jménem „kapely" Deadline from Devil a ve stejném roce vydal druhé album „Sedativum". ...
O rok později vydal album „Navždy" a tím uzavřel kapitolu Deadline from Devil. V roce 2014 přišel s novým projektem, nesoucí název MY OLD ENEMY, pod kterým vydal v roce 2014 dvě alba - „Lykantropie" a „Cesta pryč EP". Od roku 2015 Michal vystupuje pod vlastní přezdívkou Meiton a ve stejném roce vydal debut „Placebo" a v roce 2016 vyšlo druhé sólové album „Infuze". A v roce 2018 vydal své třetí album s názvem Alenka.
Mnoho lidí si myslí, že styl hudby, kterou Meiton dělá je Hip Hop či rap. Není tomu tak, styl Meitona je zaměřen na Indie/Alternative, ve svých textech často interpretuje svojí úzkost, depresi, neboť Michal trpí sociofobii.

Meiton nyní začal vlastní projekt s názvem Deadgarden Records, kde vydal již dva pilotní singly k novému albu Příšery, v tomto albu se vrací ke kořenům My Old Enemy.

"Posluchač by se neměl utápět v textech a měl by si uvědomit, že se jedná o dílo člověka potýkajícího se dlouhodobě s poruchou úzkosti a sociální fóbií. Přestože album JE a ZNÍ depresivně, rád bych Tě poprosil, abys v něm našel i to dobré, které do něj bylo vloženo - důležité věci, jako jsou naděje a smíření."
- Meiton k Alence
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Kyselina video   141
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Zapomínám video 1 619
Bloudím video 1 432
Přehrát celé album
Vlaky (2019)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Vlaky video 1 190
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Zkažená video 339
Pouto video 670
Hlasy video 311
Studna video 390
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Stejná video 1 268


Správcem interpreta Meiton je Exorcista; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.