Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MMe & My - texty

me-my-482626.jpg
Texty písní

texty písní

Me & My (skutečná jména Susanne Georgi , se narodil 27.července 1976 a Pernille Georgi , narozený 24 července 1974) je dánský Eurodance - žvýkačka Sesterské duo podepsal pod EMI nahrávací společnosti . Oni jsou nejlépe známí pro jejich první mezinárodní hit " Dub-I-Dub "(1995), který byl vystupoval na mnoha kompilacích včetně Dancemania série alb. [1] "Dub-I-Dub" se prodalo jeden milion kopií po celém světě, zatímco jejich self-titulovaný debutovat album prodaly dva miliony kopií. [2]

Než se stal Me & My, dva byl známý jako "Super sester" (slovo "super" je sloučenina prvních dvou pěveckých jmen). K začátku roku 1990 vydali dvě alba dánské jazykové a pokusil se vstoupit na Eurovision Song Contest 1991 , ale Susanne, pak 15 a Pernille, pak 17, byl příliš mladý na to, vstoupit do soutěže. Píseň, kterou měli zpívat, nakonec skončil na druhém místě v dánském národním finále.

Kromě dosažení přiměřené úrovně popularity v Evropě , duo také získal fanoušky po celém světě kvůli jejich písně " Dub-I-Dub "a" tolik lidí "jsou licencované Toshiba EMI Ltd (japonská divize EMI ) pro populární arkádové videoherní série, Dance Dance Revolution . Přes koleje debutovat ve hrách v roce 1999 a 2000, jsou stále favority s hráči ve hře, a "Dub-I-Dub" byl zařazen jako jeden z několika klasických skladeb na desáté výročí hry, DDR DDR X , které vyšlo v květnu 2008.

Susanne a Pernille stále psát písně pro ostatní umělce, a nedávno odhalila na "Musikprogrammet" (dánský hudební program v televizi), které ukládáte některé z nejlepších písní pro "někdy v budoucnu albu".

V roce 2007 Me & My se konečně dostal k účasti ve Dansk Melodi Grand Prix (národní výběr pro Eurovision Song Contest) s písní "Dva jsou silnější než jeden". Dne 2. února se kvalifikoval od semifinále až do finále, které se konalo dne 10. února. I když oni byli favority sázkových kanceláří ", jak vyhrát, Me & My jen podařilo získat 8 bodů, skončil šestý. [1]

1. prosince 2007, Me & My povolený jejich nejprve jeden za 6 let od La La Superstar v roce 2001 - balada vánoční názvem "Příliš mnoho Vánoce".

Na začátku roku 2013, Pernille Gorgi of Me & My uvedeny na její oficiální fanpage, že Me & My může být znovu aktivní v roce 2014 a již zmínil plány v Japonsku, případně na turné.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Two Are Stronger Than One video
Video Překlad Karaoke
Dup I Dub video
Baby Boy video
Lion Eddie
Waiting video
Let The Love Go On
Loving You video
I'm Going Down
I'm On My Way
Fly High video
Secret Garden video
Can't Forget The Past (Da Dap) video
La La Superstar video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Fly High video
La La Superstar video
Sleeping My Day Away video
Can't Forget The Past (Da Dap) video
Secret Garden video
No Way
If I Was Your Lover
The Sweetest Melody
What Am I Gonna Do?
Take My Heart video
Fly High Goodbye
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
I'm On My Way
Loving You video
I'm Going Down
You Left Me
Let The Love Go On
Take Me Back
That's The Way Life Is
Video Překlad Karaoke
Dup I Dub video
Baby Boy video
Lion Eddie
Waiting video
Přehrát celé album

Me & My ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.