Playlisty Kecárna
Reklama

MMe & My - texty

me-my-482626.jpg
Texty písní

texty písní

Me & My (skutečná jména Susanne Georgi , se narodil 27.července 1976 a Pernille Georgi , narozený 24 července 1974) je dánský Eurodance - žvýkačka Sesterské duo podepsal pod EMI nahrávací společnosti . Oni jsou nejlépe známí pro jejich první mezinárodní hit " Dub-I-Dub "(1995...
), který byl vystupoval na mnoha kompilacích včetně Dancemania série alb. [1] "Dub-I-Dub" se prodalo jeden milion kopií po celém světě, zatímco jejich self-titulovaný debutovat album prodaly dva miliony kopií. [2]

Než se stal Me & My, dva byl známý jako "Super sester" (slovo "super" je sloučenina prvních dvou pěveckých jmen). K začátku roku 1990 vydali dvě alba dánské jazykové a pokusil se vstoupit na Eurovision Song Contest 1991 , ale Susanne, pak 15 a Pernille, pak 17, byl příliš mladý na to, vstoupit do soutěže. Píseň, kterou měli zpívat, nakonec skončil na druhém místě v dánském národním finále.

Kromě dosažení přiměřené úrovně popularity v Evropě , duo také získal fanoušky po celém světě kvůli jejich písně " Dub-I-Dub "a" tolik lidí "jsou licencované Toshiba EMI Ltd (japonská divize EMI ) pro populární arkádové videoherní série, Dance Dance Revolution . Přes koleje debutovat ve hrách v roce 1999 a 2000, jsou stále favority s hráči ve hře, a "Dub-I-Dub" byl zařazen jako jeden z několika klasických skladeb na desáté výročí hry, DDR DDR X , které vyšlo v květnu 2008.

Susanne a Pernille stále psát písně pro ostatní umělce, a nedávno odhalila na "Musikprogrammet" (dánský hudební program v televizi), které ukládáte některé z nejlepších písní pro "někdy v budoucnu albu".

V roce 2007 Me & My se konečně dostal k účasti ve Dansk Melodi Grand Prix (národní výběr pro Eurovision Song Contest) s písní "Dva jsou silnější než jeden". Dne 2. února se kvalifikoval od semifinále až do finále, které se konalo dne 10. února. I když oni byli favority sázkových kanceláří ", jak vyhrát, Me & My jen podařilo získat 8 bodů, skončil šestý. [1]

1. prosince 2007, Me & My povolený jejich nejprve jeden za 6 let od La La Superstar v roce 2001 - balada vánoční názvem "Příliš mnoho Vánoce".

Na začátku roku 2013, Pernille Gorgi of Me & My uvedeny na její oficiální fanpage, že Me & My může být znovu aktivní v roce 2014 a již zmínil plány v Japonsku, případně na turné.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Dup I Dub video 2 303
Baby Boy video 922
Waiting 92
Přehrát celé album


Me & My ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.