Playlisty Kecárna
Reklama

Hledání bolesti - text

Ukaž píseň na Facebook

McMiros,jen opravdu silný člověk dokáže brečet pro toho koho miloval.
Bojíš se,stydíš se nevim čeho když si tady semnou a Járo rok od roku s tebou spousta lidí mi říká,chovej se k ní líp,objeví se záběr a najednou píp.
Tenhle track věnuju seznámení s mojí vyvolenou s tou pravou s tou jedinou.
Jednou takhle výlet s mojí bandou někam ven ulovit spoustu žen,jak tak venkem jdeme už se hodiny táhneme,smrdíme po babách čumíme.
Kámoši jdou domů dneska už na to serem,další dny berem cesta domů na druhý straně silnice kdosi byl a mě se hned zalíbil.
Od tý doby jsem věřil na lásku na první pohled od tý doby náš vztah plyne už šest let.
Po delší době ty si se nudila a jinýho chlapa sis hledala tejden na to si mi s kuframa mávala na rozloučenou si se pohádala.
Najednou můj život postrádal smysl bez tebe už neměl smysl.
V jednu chvíli kdosi mi na to mobil volá,hele byla to ona,prosila mě jestli se nemůže vrátit zpět a já jsem pomalu nestačil nabrat dech,pak jsem se
zamyslel kdo tady vlastně za to může byla to ona,že si hledala jinýho muže,proto ji řeknu už mi nevolej,zavěsím a pak se hrůzou děsím,ale měl sem z toho dobrý pocit asi jsem procit.
Si nádherná,ladná,krásně se směješ moje pocity vždy hřeješ,k čemu je láska když na světě zmizela jaká koliv kráska,v mých učích zní ta tvoje hláska.
Vzpomínám na ten den nedalo se zapomenout,ale ani porminout všechno jsem ti trpěl kvůli slovu miluji Tebe mám ze všech nejraději,ale tys mi házela klacky pod nohy,je to asi tím,že nevíš co to znamená slovo miluji,nevažila sis mý opory a peněz asi jsem ti dával málo a život mě to stálo v mých uších mi to hřálo.
Když šlo do tuhýho hrála sis,že mě chceš zpátky já tyhle slova píšu mezi řádky na plný obrátky.
Vsadím se,že kdybych byl chudák nezavadila by si o mě ani pohledem mym repem všichni se klepe.
V srdci mě ten pocit stále hřeje asi ti odpovím kladně,ale bude to probíhat patně.
Celej život nevím oč tu běží na posteli ležím,přemýšlím jestli neskončím někde na dvoře na podpoře.
V životě jsem na to sral teď toho lituji obraz tvé krásy maluji.
Když spolu ležíme na posteli koukáme z oči do očí slza ti po tváři stejká říkáš,že se ti stejská kde na to mám tě rád,ale už jsem jen tvůj kamarád
můžeš si za to sama ty uznáváš svoje chyby,když jsem tě načapal s jinym,ty si se mi akorát na herách dostala a pak ses z toho posrala a do problémů
ses dostala já sem se ti jen smál,že si takhle blbá,byla to tvoje chyba ,můžeš si za to sama.
Stále věřím jenom v Tebe šest let kočičko nedá se zapomenout.

Text přidala Nela141

Video přidala Nela141

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.