Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Vitt and Mc gill - text

Mc gill je zpátky temelaf neber úplatky máme nový slova novej sound začína nová hra bude novej bounce neuč orla zpívat neuč Gotta zpívat na naší show jdi se radši koukat pane bože holky se začli slíkat na to já se budu kurva dneska koukat, Kdo se nelení ten se zelení kdo to otáčí topí se v hulení všichni ste zváni na toto školení žádnej wek tady dneska není tim se nic nemění v tohmle tom znění ste kreténi promě aplaus pro mě utrpení vaše slova jsou zatracený nejste kumpáni jste malí páni. trenky mám dole už ? štětky jsou k mání sousedovic dcera taky chlapa schání, vrhnu se aní těžký odvykání, kup si lístek ke stání nesnášim pykání tvuj rap je ??? tví slova sou ??? tví slova sou k popukání, tví flow je prostě debilní.

Jedu károu špinavou prahou pražský štětky mě dneska fascinujou na sedmičce spolu tvoříme mýtus už jsme kurva ušli cesty kus pro muj bič havanu ??? cinkycink bouchám šampus dej na mě děvko jedem kemě chčij na zákony se mnou nebo beze mě jsem jak robin hood checkuj styl sherwood jsem jak kapitán Nemo tohle neni track je to jen demo a ty jsi ufnukany emo, ja hulim luxus a ty hulíš seno checkuj HG krum beat jdi se bavit já jdu bong si nalít a do duše ti promluvit můžu ti poradit jestli budeš chtít nesmíš sračky do miku lít nesmíš slávu hned chtít ty musíš mou crew chtít i ctít ty mi budeš boty leštit já ti budu z karet věštit jediný o co mi de je tebe zesměštit klidně budeš zobat střepi ty budeš poslouchat mí rapy držim se první mety seru nagety i na odvety svuj styl brousim jako mačety.

Roztáčim ruletu vítej v mí čtvrti v mim ghettu až vás rozmenu nebudeš chtít ani odvetu ty mezitim smrdíš na netu na tví zlomený řeči záplatu schiovej se doma stáhni si roletu pod stůl vás oba zametu dám battle čekám tu vypadni nebo zažiješ pomstu??? žádnej shit jenom raritu zákony neplátí tu tak táhni do úkrytu vztávam za raního svitu dám si špek a quikytu tvoji crew pošlu vybírat charitu tak neděljte paniku oíšu slohy píšu kroniku vim že me nechápeš moji liriku narušim ti psychiku ty buzíku mrdam politiku nasedám do taxíku jsem v balíku dám ti nabítku budto kuř nebo vojedu te je to k nevíře ukážu ti stav bez tíže každá druhá stejně ví že jsem nej Mc mí slova do huby nebersi jo radši něco novýho kup si.

Text přidal salice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.