Kecárna Playlisty
playlist Playlist
[Toužil jsem neustále po lásce čisté jako horský potůček Jara, konečně tu pravou mám]
Mám svoji partu, potkal jsem ji v parku ne v rohlíku.
Tony Tréma, první člen skupiny smajlíků, má bradu na mlíku a nervy v kyblíku, dobrý kluk se srdíčkem na triku.
Patrik Uličník je přesně ten typ maníků co fandí Baníku aniž by znal pravidla trávníku. Malý kluci kopou balón, velký zase galon, zhruba šest velkejch braníků. Není kluk jako kluk jeden buk druhej pošuk, ošukal vosu s pokřikem "Chtěla's píchat, tak si posluš a pak se osuš!" 'Ped a ped a wohoo
Osvald Předkožka je zase jinej případe, víš jak. Kdyby kamarádil s obřízkou tak ztratí vyznam. Víš jak vypadá? Aspoň příznak: Přetažená kůže přes hlavu, takže príma.
Ref.
Každej chce mít svoji partu, každej by chtěl partu mít.
Když už chcete vykrást banku tak by vás měl někdo krýt.
Hektor Děloha by moh' bejt klidně předloha pro román o týpkovi kterej nemá svýho, pohoda hej. Dohoda naší party zní "Co je mý, bude mý dokud jsme všichni živý, mír" Jenže nejsem čestmír, takže čestný slovo je pro mně zhruba něco jako vesmír, hodně vzdálený a zároveň ty prcky český. Vykecám ti toho tolik, že budeš mít plný kecky.
Johny Eskymák miluje ženský, dělá jim to nosem za nanuky a dvě zmrzky. Má rád zrzky, plešatý, blondýny, brunety ale nejradši má tuleně a mořský krevety, hlavně březí, to vyplavou na pláž, vylezou mu na vták a je to svěží. Tohle neříct, by byla velká škoda, tajemství jsou stejně jenom slova.
Ref.
Každej chce mít svoji partu, každej by chtěl partu mít.
Ukrást někde velký auto, rozjet se a nebrzdit.
Zdislav Paruka si myslí, že to nevíme, na důkaz fajn přátelství děláme, že o tom nevíme, my to ale vidíme, hlavně když kalíme, vodkdy jdou sundávat vlasy? Nevíme.
Václav Kelímek je nalitej až po límec, ještě tak tři loky a byl by KONI-EC. To je kouzlo života, nevíš kdy skončíme, točí se nám hlava, to zas byl večírek.
Nejhorší je Roman Budíček, budí ráno, říkám mu to slušně, jdi do píče kámo, poleje mně kávou, ale dobrou zprávou dne je, že mám někoho kdo je můj kámoš. Sámoška je otevřená, jdem koupit špenát páč potřebujem sílu kterou nemám. Myslim ti fyzickou, psychickou mám v partě, hlavně když máme prachy na kartě.

Text přidal TextAdder

Video přidal TextAdder

Je zde něco špatně?

Turbulence negativních dobrot

Mc Gey texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.