Kecárna Playlisty
Reklama

Náčelník pohodář pt.1 (prod. Paulie Garand) - text

playlist Playlist
Dejt si polárku, mc gey na majku zblízka i nadálku, Paulie Garand coby beatmaker, náčelník pohodář coby peacemaker.
Pro ně je to normální, pro tebe novinka, že je normální čuchat cizí hovínka. Otevřte okínka, je čas větrat, maminka ho učila se s ničim nesrat.
Náčelnik pohodář, ví co je pohoda. V pohodě si lehne pod tramvaj a zařve pohoda. Nastoupí ze spoda páč shora by to nešlo, necvakne si jízdenku a zadkem urve jedno křeslo. Nemá heslo, ani mobil, vyrobil vlastní systém zvuků skrze který mluví. Umí spoustu věcí, spoustu věcí umí, nerozumí srážce s blbcem páč ho strašně bolí. Solí cukrem dění, a kořením každou chvílí ať to voní líp jak spálený uzený. Honí péro honí, občas mu uteče, občas ho chytí a udýchaný vyteče, výtečně, potřepe pravicí, levicí nahmatá krabici s kouskem od pizzi. Do pici! kde je zbytek? ptá se sám sebe. V záchodě najde odpověď ve tvaru e-e. Bebe dobré ráno nesnídá, páč ho nemá, má dobrej celej den páč si ho dělá. Skvělá atmosféra naplňuje prdel pokud se chceš trochu zasmát, tak on udělá prdel. Udělá přemet skrze předmět jménem okno, střepy štěstí v jeho kůži nejsou důvod aby zavřel okno. Zmoknout může každej, tak proč ne? Suchý vtipy jak varianta dnešního dne. Ode dne, co má jméno má i příjmení. Narozen v pohodě, v příjemným znamení. S úsměvem na tváři v pohůdce pramení, na pohodu klučina, v růžovým brnění. Proplová trubkama a křupkama si plní pusu. shodne se s krysama že jídlo je otázkou vkusu. Políbí můzu a natře dveře růžovou, marmeládou žůžovou. Zařve JOU JOU a v klubu všichni zhebnou, s rukou nad hlavou, s hovnem pod sebou a bezva holkou s průsvitnou zástěrou, drahou mikinou a čokoládou v koutku.Okenou zapije svůj úspěch v klubu, aby neměl tak špinavý okno až bude vyhlížet budhu. Pustí si buchtu na zem, zapne hudbu, vyndá bundu z trouby ať je trochu teplo a nabrousí kudlu. Ukrojí si trochu štěstí sám pro sebe, než mu ho někdo sebere a sežere. Dneska je čtvrtek a včera byl neděle, naděje na lepší zítřky nezní vesele, ale umírá poslední takže až po mně, estli je ti teplo tak si pořiď teploměr. Férově připíjim na obě strany, s bratrancem osudem, víno přímo z vany. Samozvaný král měčů hází šavli skrz krk obloukem mezi stany.
Náčelník pohodář, je v pohodě. Vycení zuby a rozsvítí pochodeň. Náčelník pohodář je v pohodě, estli chceš můžeš bejt taky v pohodě.

Text přidal Simi113

Video přidal Simi113

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Turbulence negativních dobrot

Reklama

MC Gey texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.