Playlisty Kecárna
Reklama

MMC Fortis - texty

mc-fortis-498285.jpg
Texty písní

texty písní

Zdravím vás, mé latinské jméno Fortis, znamená v českém jazyce "Síla". Vybral jsem si toto jméno, protože sílu potřebuje každý z nás na každý den, kdy musíme neustále překonávat nějaké překážky, musíme se zvedat ze země když nám život strčí pod nohy klacky, musíme čelit strachu a...
le hlavně kruté pravdě a k tomu všemu potřebujeme právě sílu.
Já tehdy sílu měl, když mi vyjel ze zatáčky autobus v protisměru a způsobil mi těžké zranění. Tehdy jsem poprvé prozřel a rozhodl se tvořit hudbu, tak se i stalo. Hudbu samotnou tvořím už od července 2012, však dříve pod jiným jménem.
V minulosti jsem se věnoval více zamilovanému rapu, kdy jsem prožíval citové období, která jsem měl potřebu nějakým způsobem vyjádřit. Nyní se už soustředím na to co lidi přehlíží, na to co vnímají jako běžnou věc a přesto by bez ní už neuměli žít, na to že když přijde změna špatně to nesem, na to vše a mnohem víc.
Jelikož takových témat je nespočet, tak věřím že to co budete vidět i slyšet v mé hudbě vás svým způsobem osloví a budete díky tomu vnímat svět tak jak ho nyní vnímám já, protože i já potřebuji sílu na to abych mohl žít.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně


MC Fortis ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.