Playlisty Kecárna
Reklama

MMax George - texty

max-george-474171.jpg
Texty písní

texty písní

Max George má 74 fanoušků · Stát se fanouškem

Max Albert George se narodil 6. září 1988, vyrůstal se svou rodinou v Manchesteru. Před pěveckou kariérou, byl fotbalista Preston North End a byl blízko podpisu dvouleté smlouvy s Preston North End, ale on byl fanouškem Manchester City již od mládí. Před The Wanted by l čelenem chlapeck...
é kapely The Avenue. Spolu s Maxem tvořili kapelu Jonathan Lloyd, Scott Ross Clarke, Candy a Jamie Tinklerovi. V roce 2006 se přihlásili do třetí řady The X Factor, ale media zveřejnila, že The Avenue nedodrželi pravidla, které udal dřívější ředitel, a byli diskvalifikováni. The Avenue přiznali, že se neoznámili řádně své závazky a Max George připustil ve videu s údaji o své diskvalifikaci, že X Factor neudělal chybu. S Andrewem (Andy) Brownem , který se přidal k The Avenue místo Jamieho Tinklera, skupina našla nějaký úspěch mimo své vystoupení v The X Factor a vydali jeden debutový singl "Last Goodbye", a dostali se na 50 příčku Britského hudebního žebříčku. Následovalo vypuštění singlu Can You Feel It?. Kapela se rozpadla v dubnu 2009. Ale ještě před tím se Max George objevil nahý na obálce magazínu pro homosexuály AXM an podporu výzkumu rakoviny. V roce 2009 se mu podařilo po castingu dostat do nové kapely The Wanted spolu s Thomasem Parkerem, James McGuinessem, Siva Kaneswarenem a Nathanem Sykesem. Max se seznámil s herečkou Michelle Keegan, kterou potkal po jednom z koncertů s The Wanted. Zasnoubili se spolu , ale v létě 2012 se rozešli, podle bulvárních magazínů za to mohla nevěra.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Barcelona video česky karaoke 658
Better On Me video česky   30
I Hate You video   14
Přehrát nezařazené písně


Max George ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.