Kecárna Playlisty
Reklama

MMax George - texty

max-george-474171.jpg
Texty písní

texty písní

Max George má 74 fanoušků · Stát se fanouškem

Max Albert George se narodil 6. září 1988, vyrůstal se svou rodinou v Manchesteru. Před pěveckou kariérou, byl fotbalista Preston North End a byl blízko podpisu dvouleté smlouvy s Preston North End, ale on byl fanouškem Manchester City již od mládí. Před The Wanted by l čelenem chlapeck...
é kapely The Avenue. Spolu s Maxem tvořili kapelu Jonathan Lloyd, Scott Ross Clarke, Candy a Jamie Tinklerovi. V roce 2006 se přihlásili do třetí řady The X Factor, ale media zveřejnila, že The Avenue nedodrželi pravidla, které udal dřívější ředitel, a byli diskvalifikováni. The Avenue přiznali, že se neoznámili řádně své závazky a Max George připustil ve videu s údaji o své diskvalifikaci, že X Factor neudělal chybu. S Andrewem (Andy) Brownem , který se přidal k The Avenue místo Jamieho Tinklera, skupina našla nějaký úspěch mimo své vystoupení v The X Factor a vydali jeden debutový singl "Last Goodbye", a dostali se na 50 příčku Britského hudebního žebříčku. Následovalo vypuštění singlu Can You Feel It?. Kapela se rozpadla v dubnu 2009. Ale ještě před tím se Max George objevil nahý na obálce magazínu pro homosexuály AXM an podporu výzkumu rakoviny. V roce 2009 se mu podařilo po castingu dostat do nové kapely The Wanted spolu s Thomasem Parkerem, James McGuinessem, Siva Kaneswarenem a Nathanem Sykesem. Max se seznámil s herečkou Michelle Keegan, kterou potkal po jednom z koncertů s The Wanted. Zasnoubili se spolu , ale v létě 2012 se rozešli, podle bulvárních magazínů za to mohla nevěra.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Barcelona video česky karaoke 617
Better On Me video   12
Přehrát nezařazené písně


Max George ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.