Playlisty Kecárna
Reklama

MMattia Cerrito - texty

mattia-cerrito-331868.jpg
Texty písní

texty písní

Mattia Cerrito má 6 fanoušků · Stát se fanouškem

Mattia Cerrito ( křestím ménem Matthias) se narodil v Cagliari v roce 1990.Vyrůstat s vášní pro fotbal,začal vykonávat na dlouhou dobu,od 6 let až do 15.Éra fotbalu,začala nahrazena silná touha,zprostředkovávat prostřednictvím slov,přes melodií,prostřednictvím hudby. Mattia rozumný kluk a ...
jeho hluboké deprese,problematické a upřímné.Spontánní a plachý, vždy sám byl schopen překonat jakoukoli problémovou situaci.Ve skutečnosti,přes rodinné problémy (týkající se každodenního života),vždy zůstal sám.Skrýval rozhořčení a touhy říct všem kamarádům.Začal zpívat na začátku roku 2007,ale obecně nejsou vhodné pro něj (tvrdý rap) zaměřil se na pravdu a upřímnost kterou vkládal do textů.První píseň ''Která byla vážná,tak mu začala zvyšovat popularitu.Singl se jmenoval ‘‘ Nechám vás‘‘ .O pár dní později vyšel singel" Nemohu'‘. Hlavně zaměřený na téma'' láska''.Od té chvíle mu do života vstoupilo světlo,do jeho temné minulost.A jeho příběh sentimentálně,určené k dívce,mělo velký úspěch.Kdo tu písničku slyšel,sám musí říct jaká je to síla v textu!Pak vyšli nové skladby,natočili se i videoklipy. Mezi jeho nejlepší hudební díla co udělal,sám považuje : Den poté,Jsme jiní,Nejste nic víc,Jste pro mě vším...A Mattia se stal tak slavnou postavou ve svém rodném městě Cagliari.Vydal celkem 2 alba,první nese název ‘‘Jsem tu pro vás‘‘ a druhé ‘‘Paranoia‘‘.V brzké době vyjde nové album,které přinese i nový videoklip.Koncem měsíce by mělo být venku,co on sám prozradil.
  ZOBRAZIT VÍCEMattia Cerrito ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.