Playlisty Akce
Reklama

KMat Kearney - texty

mat-kearney-281851-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Mat Kearney má 13 fanoušků · Stát se fanouškem

Mathew William Kearney, známý jako Mat Kearney, je zpěvák a hudebník. Narodil se 1. prosince 1978 v Oregonu ve městě Eugene. V mládí hrál za školu fotbal. S hudbou začínal v kavárnách - hrál... na kytaru a do toho buď mluvil nebo rapoval. V té době se spřátelil s Roberem Marvinem. Společně začali vytvářet písně, ale Marvin se chtěl přestěhovat do Tennessee, konkrétně do města Nashville. Mat se rozhodl, že mu pomůže se stěhováním. Když po dlouhé cestě a nocích strávených v autě konečně dorazili do Nashville, Mat se rozhodl, že tu chvíli zůstane a nahraje s Robertem pár písní. Po několika měsících práce už měli 3 nebo 4 písně a Mat si uvědomil, že tohle je to, co hledá. Do Oregonu se už nevrátil a až dodnes působí v Nashville.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Runaway video česky   596
Grand Canyon video   27
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Heartbeat video 163
Přehrát celé album
Bullet (2004)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Mat Kearney ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.