Playlisty Kecárna
Reklama

MMasters Of Hardcore - texty

masters-of-hardcore-386522.jpg
Texty písní

texty písní

Masters Of Hardcore má 12 fanoušků · Stát se fanouškem

Určitě nebudu přehánět, když napíšu, že festival Masters of Hardcore pořádaný společnostmi Bass Events a Art of Dance je opravdový svátek Hardcore/Gabber hudby. Každý fanoušek této muziky zná tento festival. Masters of Hardcore odstartoval svou sérii na konci devadesátých let minulého stol...
etí po tom, co Hardcore/Gabber hudba prožila jakousi krizi a producenti se uchýlili k tvoření pomalejšího, ale zato tvrdšího stylu, takového, jaký známe dnes. Pro tzv. Oldschool Gabber (začátek 90. let) byla synonymem akce zvaná Thunderdome, která ovšem pokračuje i dnes, ale zaměřuje se spíše na Industrial Hardcore a podobné styly, řekl bych ne tak komerční.

Masters of Hardcore je také nahrávací společnost, která vznikla v roce 1995 a vydává tracky producentů jako Angerfist, Amnesys, Korsakoff, Hellsystem, Tommyknocker a další. Vydává také CD ke každému festivalu Masters of Hardcore

Festival Masters of Hardcore se koná každoročně dvakrát. Na jaře a na podzim, v Nizozemsku a v Belgii.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Masters Of Hardcore ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.