Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Továrna na smrt - text

playlist

Továrna na smrt zdravím všechny čekuj mamen . Hej pičo co děláš kam to dávaš seš kunda z ryby si nevyděláš takovíhle pičoviny děláš chyby chybí ti mozek eebilito prej piješ pivo ne mojíto je to jedno vem koště táhni makat ty líná lemro . Spadla brada nebo do kalhpt lejno tak mluv ty píčo máš snad hubu nebo spolkls hovno seš na hovno budeš do nory za havranem budeš valit šestnáxtku jedním tahem dokud si nevytaháš ruce pudeš s hrbem do hoven vemu tě rahnem klacku už dostals ne jednu facku seš fracek každý dvě hodiny voláš domů matce vem si matice šrouby nebo narvu ti je dohuby budeš šroubovat zubama a pak znovu do černý díry žádný kydy tak táhni makat ty kundo z ryby né se flákat běž bordel posbírat vyhodit a pak vysát svině dělej to pořádně nejsme pičo v noclehárně zandej tak dvě krabky pak zavři se kopky svině hej ty pičo zavaž to kundo nečum jak Eda a běž pro pět palet eurovek za eura ne zadvě kyla to by byl vejvar meleš sračky vole dej si radšu na žízen tuzemák . Seš burák zevlák kuřák alkoholik a smeták seš na hovno ty kundo mrdáš psa mrtvou kočkou s bundou chodíš jak s kundo seš tragédie na druhou tě odmocím dřevem ty poleno chybíš když máš rozbytý koleno nebo zoubek to uvíz ti tam šroubek budeš zelenina potýhle směně bude ti zima zítra směna nebude jiná budeš dušená zelenina bydlíš stejně vyhodím tě po rovině běž pěšky svině .
Nečum tak blbě a táhni makat nečum tak blbě a táhni makat svině nečum tak blbě tady nejseš v noclehárně nečum tak blbě hlavně .
Říkáš jen píča kunda z ryby kdo to sem postavil asi nějáká debilita kde je ten mamrd ho popravím zasraná kolbenka se zabiju zítra už nejdu jinak zhebnu přitom víš že tam budu i když já zhebnu mrdám tě do hrbu kloub ti urvu pudeš do důchodu ti pomůže zmrde pak tě zmizím a zhrábnu vše do mího důchodu já budu bohatej slavnej ty budeš můj donašeč tajnej budeš namydlenej až mě omrzíš pověsím tě na vidle hodím tě pod stavení potom udělám s toho divadlo dva bula vedu schrábnu vedení pak budou všichni ostaní podvedení máš vyhazof zbal si ukliď a vypadní máš na to minutu nebo tě zabiju se sám rozhodni .
Nečum tak blbě a táhni makat nečum tak blbě a táhni makat svině nečum tak blbě hlavně

Text přidal LP512

Video přidal LP512

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.