Playlisty Kecárna
Reklama

Chci s Tebou být - text

Ukaž píseň na Facebook

Nevím,co je světlo a stín bílej písek splývá s černým bahnem. Nevím, jestli se spím nebo vím jestli mrzneme nebo žarlím bahnem, opravdu už to došlo tak daleko nemůžu najít stracený klid, nechápu proč jsem z toho tak na mněko proč je mi najednou, tak těžké žít.
REF.
Nechci slyšet žadný důvod nemluv stejně to nevisvětlíš bolest je jen varování tak přestaň s tím já vím ,že to správný není.Chci s tebou ještě být tak silně to cítím chci s tebou ještě být jen na malou chvíli.
Porovnávám si noc a den, postraní kličky s hlavní třídou jestli je to pravda a nebo sen hodinový ručičky vrátit nejdou teď musím životu čelit sám tvoje místo tady zustane prázdný podivnej pocit teď z toho mám, snad za ty stracený dny a týdny.
REF.
Nechci slyšet žadný důvod nemluv stejně to nevisvětlíš bolest je jen varování tak přestaň s tím já vím ,že to správný není.Chci s tebou ještě být tak silně to cítím chci s tebou ještě být jen na malou chvíli,chci s tebou ještě být tak silně to cítím chci s tebou ještě být jen na malou chvíli,chci s tebou ještě být tak silně to cítím chci s tebou ještě být jen na malou chvíli.

Text přidala Pajulinka32

Text opravila Pajulinka32

Video přidala Pajulinka32

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.