Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

NAVY S.E.A.L.S. - text

playlist

Za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz, za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz.

Hořim jako Řím všude je dým vidím svůj stín vidím svůj tým nechceš to postavit nechceš to přiznat zažiješ restart tak uhoř s tím bylo to slabý teď je to deep konečně vypálim do lidí klip slova co letí vzduchem a trefujou cíl pak bude všem konečně líp nestav se nám do cesty mám nálož jako hovado nemluvim tu o plánu co dovede nás před bránu než se párkrát nadechnu mám už zase nahráno dopředu jak gasparov dáme fakta na váhu chceš se bavit o rapu mě zajímá ta povaha jenom tak pak poznáš kdo je vyjebanej pohádkář kluci píšou sci-fi příběhy furt kolem dokola a já s každou další deskou skáču do hry od znova zase stejnej hlad a zase stejnej smrad nad hlavou stejnej mrak a v zádech stejnej chlad pijeme stejnej chlast a roky kradu čas slyšim stejnej hlas co mě nutí dál psát co mě nutí jít dál k vám nenechat to ležet stát sám srát na všechny pravidla a vybrousit ten klenot co bude zářit v dálkách.

Za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz, za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz.

NAVY S.E.A.L.S. jako hovado flow pod vodou co se žene jako torpédo mám v rukách tornádo jedu jak camaro a míjim zmrdy co semnou byli na stejným bodě ještě nedávno je to tak nedávno za nic to nestálo neměl jsem respekt teď ho mám už nastálo nemusel jsem vyhrožovat nebo někoho mlátit je to u konce a mi máme vyhráno chci abys pochopil co to pro mě znamená všechny ty momenty měli jste mě za blázna všechny ty hodiny čuměl jsem do prázdna je na čase se proměnit už zase na grázla měl bys chápat troublegang je armáda vystavěná jako vyjebaná arkáda nikdo z nás není vyjebaná návnada a nenechám se chytit porazit mě na záda kde je to osud že jsem potkal vás IronKap,Partyboi a nebo Wohnouta a chci vám poděkovat že budete při mě stát a nikdy nezradíte to za co budem hrát pořád ten samej zmrd kterýho nemáš rád co tě chytne za ksicht když budeš lhát co se tváří když se budeš blbě ptát špatně skončíš nemůžeš jít v klidu spát.

Za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz, za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz. Za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz, za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S. stojí krev bejt vítěz, bejt vítěz, stojí krev bejt vítěz. Za prahem možností jak NAVY S.E.A.L.S.

Text přidal Ponkic

Video přidal Ponkic

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.