Playlisty Kecárna
Reklama

MMark Medlock - texty

mark-medlock-99471-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Mark Medlock zvítězil 05. května 2007 ve 4. kole „Deutschland sucht den Superstar“. Suveréně zvítězil ve všech kategoriích, v jednotlivé soutěži, mezi nejlepšími 20-ti a rovněž v motto-soutě... ži. Toto se před ním ještě nikomu nepodařilo.

Mark Medlock není pouze jedinečný a vynikající zpěvák, ale také velmi srdečná a fascinující osobnost. On je opravdu německá superstar a nová hvězda na muzikálním nebi. Jeho úspěch je úchvatný nejenom v Německu, ale také v Rakousku a Švýcarsku.

Jeho první CD “Now Or Never”, které vyšlo 12. května 2007, se umístilo v Německu, Rakousku a Švýcarsku na prvním místě single-charts.

Totéž platí pro jeho první album "Mr.Lonely”, které vyšlo 15. června 2007, které bylo ihned na prvním místě album-charts.

Nejnovější CD Marka Medlocka “You Can Get It”, zveřejněné 29. června 2007, které zpívá spolu s producentem Dietrem Bohlenem, bylo ihned na prvním místě německé single-hitparády, v Rakousku a Švýcarsku rovněž velmi úspěšné. S touto písničkou vystoupil společně s Dietrem Bohlenem 23. června 2007 v největší televizní show Evropy " Wetten, daß ... " na Malorce jako nejlepší show-akt.

Mark Medlock s jeho vynikajícím soulovým hlasem brzy jistě brzy okouzlí celou Evropu.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Mark Medlock ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.