Playlisty Kecárna
Reklama

MMaria Daines - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Maria Daines je multi-oceněná mezinárodní zpěvačka a skladatelka, jejíž kapela byla otevřena pro amerického umělce Pink v Cardiff International Arena na celosvětovém koncertě "Party for Animals" v roce 2007, poslední den turné Pink's 'I'm Not Dead' zvýšení o více než 90 000 liber...
pro charitativní organizace v oblasti dobrých životních podmínek zvířat.

Nedávno skupina Maria Daines Band podporovala legendární Hawkwind na několika britských turné, včetně Rock4Rescue v Shepherd's Bush Empire. Mezi minulé přehlídky patří podpora desky Wishbone Ash a Groundhogs.

Ve Velké Británii, Maria a kytarista / producent Paul Killington píší písně v mnoha žánrech. Maria píše texty a melodie a multiinstrumentalista Paul skládá hudbu a hraje všechny živé nástroje na svých nahrávkách.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Maria Daines ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.