Playlisty Kecárna
Reklama

MManiac - texty

maniac-549033.jpg
Texty písní

texty písní

Po dlouhém zvažování se kapela demokraticky rozhodla, že se jí název BONEBROKE, který si vybrala, když ještě hrála trochu jiný žánr, už nelíbí natolik, aby ho spokojeně nadále používala a šířila do světa. Sám název zní sice drsně, ale po celou dobu, co ho používá, se nemohla ubránit tomu, ...
že se k ní vůbec nehodí a některým z nich poslední dobou nešel už téměř vůbec přes pysky. Vybrán byl tedy proto MANIAC! Charakterizuje tak hlavně energii, kterou se snaží dávat do koncertů a do songů a styl, se kterým většina z členů přistupuje k muzice a životu. Hraje ale totéž, co hrála, koncertuje, maká na nových písních a zůstává stejná. LONG LIVE THE MANIAC !!
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Letní video   313
Čapí video   1 301
Skotská   575
Rasistická video   305
Přehrát nezařazené písně


Maniac ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.