Playlisty Kecárna
Reklama

MMalukah - texty

malukah-590994.jpg
Texty písní

texty písní

Malukah má 52 fanoušků · Stát se fanouškem

Mexická zpěvačka Judith de los Santos, známá pod pseudonymem "Malukah", je známá svými covery, publikovanými na YouTube, jako uživatel malufenix. Malukah je velkou fanynkou videoher a videoherního průmyslu obecně. To se taky podepsalo na její tvorbě, která se skládá především z c...
overů na hudbu z jejích oblíbených her. Ty jí také proslavili po celém světě. Především tedy její cover na bardskou píseň z její oblíbené hry "The Elder Scrolls V: Skyrim" nesoucí název "The Dragonborn Comes". Ten v prosinci 2011 sdílel jeden z největších herních mediálních gigantů IGN na svém YouTubovém kanále. Video nabralo na obou kanálech (IGN i Malukah) v součtu přes 35 milionů shlédnutí. Toho si samozřejmě nemohli nevšimnout samotní herní vývojáři a nabídli ji spolupráci na soundtracku ke hře "Call of Duty: Black Ops II Zombies" v roce 2013. O rok později se dostala ke spolupráci na sadě bardských písní do nového dílu jedné z jejích nejoblíbenějších herních serií "The Elder Scrolls: Online". Ke hře tedy naspívala deset bardských písní, z čehož tu nejznámější "Beauty of Dawn" sama napsala. Malukah má za sebou jedno vydané album "All of The Above" z roku 2006, které nikdy nenabilo větší známosti. Nedávno dokončila i své poslední album "The Dragonborn Comes", které obsahuje všechny její covery z universa "The Elder Scrolls". Aktuálně stále vydává videa na YouTube a pořádá pravidelné pondělní koncerty na svém Twitch.tv kanále, kde se stala velice oblíbenou a kdy vytvořila úžasnou komunitu lidí z celého světa užívající si její hudbu a živě mezi sebou komunikující v živém chatu. Malukah je v české republice poměrně neznámá, ale i tak Češi zahrnují poměrně slušní kousek její "fanbase". Nedávno dokonce vznikla fanouškovská stránka, zaměřená na české fanoušky. Můžete ji navštívit na malukah.cz .
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Epic Score video   209


Správcem interpreta Malukah je Rown47; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.