Kecárna Playlisty
Reklama

Len tak feat. Ego, Ektor, Elpe - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Majk:
Chcel by si robiť trap, lenže nevieš, netrep! Vravíš, že si zedol rap, lenže trepeš, netrep! Ty nemáš žiadny swag, len sa klameš, netrep! Dávaj pozor, to, čo vravíš, tým sa staneš, netrep! Prišiel, videl, všetko zabil, len tak, našiel cieľ, mieril, trafil, len tak, poviem slovo, skáču davy, len tak, brácho, to čo oni dali len tak tak, ja len tak..
Ref.:
Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak.. Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak..
Majk:
Ja nekupujem tenisky, to oni chodia samé za mnou, len tak, ale ísť okolo Sneakers storu - berem štyri páry len tak, teraz ide pravá, doteraz to bolo ľavou zadnou len tak, scéna je v pasci, ja som Houdini, čáry-máry len tak, toto je môj piaty album, čo je platinový len tak, beriem svojich bratov na večeru, stôl pre dvadsiatich len tak, žiadny MC by nemal byť až taký mocný len tak, hip-hop je poslanie, nerobí sa pre nič za nič, len tak.. toto je posvätné územie, volá sa rap, tie slová, čo vyslovíš, doslova budujú svet, tie veci, čo trepete doslova budujú peklo, to všetko preto, že u vás tma volá sa svetlo!
Ref.:
Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak.. Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak..
Ektor:
Není tady moc těch, který by měli mít právo projevit názor, spíš víc těch, co by měli bejt vodoperovaný ze scény jak nádor. Bolí je to mocně, je mi jich líto, jen tak-tak sami dejchaj, sotva se naučili abecedu, už maj koule a řvou, že chtěj majk. Jako malý děcka viděli to pár dní zpátky, chtěli by to neska, jako malý děcka, nechtějí chápat, že rap-game pro ně neni cesta. Někdo to má už vod mala jako povoláním syn, vole, má cash, DNA na to bejt to zvíře na majku, genetika, chápeš. Vyseru tu sloku za půl hodiny a položim těm idiotům na hrob kytku, zatímco ty kokoti se při tom potěj, jako nějaký prasata na pásu ve fitku. polykám cash, sleduju ty naplněný kluby, salutuju namrdanej vodkou, co ti budu povídat, už jako malý mimino jsem věděl, že mě bude živit top flow! Žádná pupeční šňůra, ale pupeční chain, jak Slick Rick, zmrde. Žádný básničky pro děti, rozdávám roky ten sick shit hrdě. Jedinej ve hře, co měl cash dřív, než první show nebo single, otočeny kilo už v době, kdy tvůj oblíbenej raper makal jako pingl!
Elpe:
Hľadám, nájdem, zvíťazím len tak, keď nájdem múr, ten prerazím len tak, stačí jedno slovo a skáču davy len tak, čo oni dali len tak-tak, ja som dal len tak!
Ref.:
Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak.. Oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak.. oni len tak tak, ja len tak, len tak..
Ego:
Tik-tak, tik-tak, tik-tak, tik-tak, tik-tak, tik-tak, tik-tak, tik-tak.. tik tak tik tak tiky tak.. Len tak nič neni iba tak, Tik tak tak tiká ti čas, Shit, taktika zlyhá ti zas, tak netrep reči, jako napríklad, tik tak klik-klak, tik tak na ich dych výplach, si stratený prípad, výškrab z hrdla, nič viac.. Si šváb, tak zmiz, ty smrad, si prasa, si king, si svrab.. Tik tak sou synťák, hashtag netrep, let vo vetre, bez chrbta playback, na chrbte eastpak, trpte, jak každý z nás, čo hrá v repre, sústredí sa, ani necekne.. Pome, more! Sme v dobe, na mikrofóne! Bang, bang, bang, bang! Ego.. môj brat Majk, bang, bang, bang, bang! Takže zdravíme všetkých vyjebaných slabých raperov z tejto skurvenej republiky, bang, bang, bang, bang! Učte sa, jak sa to má robiť! Ja som z doby, bang, bang, bang, bang, keď to ešte nebolo v móde, more! Ja som z doby, bang, bang, bang, bang, kedy musel mať každý svoj style, svoj vyjebaný original style, okej?! Ja som z doby, keď ešte nebol nikto jak voľakto, jak voľačo, okej?! Aj keď v podstate som vždy mal nejaké vzory, ale.. chápeš?! Boom! Môj brat Majk, boom! Pojebeme všetkých, more! Bang, bang, bang, bang! Bang, bang, bang, bang!

Text přidala lulusik8

Text opravil htcwildfire

Video přidala Danielka268

Je zde něco špatně?
Reklama

Y Black

Reklama

Majk Spirit texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.