Playlisty Kecárna
Reklama

MMaite Star Kelly - texty

maite-star-kelly-518650.jpg
Texty písní

texty písní

Maite Star Kelly, která se narodila 4.12. 1979 v západním Berlíně, je jediná ze sourozenců Kellyových, která se narodila v Německu. Matka ji pojmenovala Maite, což znamená "chtěné dítě". Jako malá holčička se věnovala baletu. V 11 letech objevila kouzlo hudebních nástrojů, mimo j...
iné umí hrát na flašinet a kytaru. Jejím dodnes nejoblíbenějším nástrojem je baskytara.

V rodině se dříve starala, aby nikdo netrpěl hlady. Miluje vaření a ráda jí. Sama o sobě jednou prohlásila, že je v rodině Kellyových sice nejtlustší, ale jako jediná má rozum. Plynně mluví španělsky, německy a anglicky. Mezi její záliby patří četba, plavání a vaření.

Maite je vdaná, v roce 2006 se jí a jejímu manželovi Florentovi narodila dcera Agnes a o dva roky později druhá dcera Jasephine. Nyní vystuje sólo a v roce 2013 vydala své poslední album s názvem "Wie ich bin."
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Maite Star Kelly ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.