Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MMaite Star Kelly - texty

maite-star-kelly-489986.jpg
Texty písní

texty písní

Maite Star Kelly, která se narodila 4.12. 1979 v západním Berlíně, je jediná ze sourozenců Kellyových, která se narodila v Německu. Matka ji pojmenovala Maite, což znamená "chtěné dítě". Jako malá holčička se věnovala baletu. V 11 letech objevila kouzlo hudebních nástrojů, mimo jiné umí hrát na flašinet a kytaru. Jejím dodnes nejoblíbenějším nástrojem je baskytara.

V rodině se dříve starala, aby nikdo netrpěl hlady. Miluje vaření a ráda jí. Sama o sobě jednou prohlásila, že je v rodině Kellyových sice nejtlustší, ale jako jediná má rozum. Plynně mluví španělsky, německy a anglicky. Mezi její záliby patří četba, plavání a vaření.

Maite je vdaná, v roce 2006 se jí a jejímu manželovi Florentovi narodila dcera Agnes a o dva roky později druhá dcera Jasephine. Nyní vystuje sólo a v roce 2013 vydala své poslední album s názvem "Wie ich bin."

Video Překlad Karaoke
Du Glaubst Du Kennst Mich video česky

Maite Star Kelly ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.