Playlisty Kecárna
Reklama

MMade By Zero - texty

made-by-zero-611263.jpg
Texty písní

texty písní

Vznik uherskohradišťských MADE BY ZERO se datuje na podzim 2009 z fragmentů kapel Alone In The Silence a The Chemtrail. Původně zamýšlená výpomoc při nahrávání ve studiu se přerodila do fungující kapely. Téhož roku vydali prvotní promo "Never Back Down" a začali aktivně koncertov...
at. Sestava MADE BY ZERO se po různých personálních rošádách ustálila v roce 2015, kdy spatřilo světlo světa EP "Illusion Of Who We Are". Na konci roku 2016 MADE BY ZERO zveřejňují svůj první oficiální videoklip ke skladbě "Unbroken", následně lyric video "The Helios". Rok 2017 je ve znamení koncertů a prací na novém materiálu zakončený druhým videoklipem "Fear Is A Friend Of Winners". V roce 2018 vydali MADE BY ZERO svou debutovou dlouhohrající desku "Between The Beginnings And Machines".
MADE BY ZERO odehráli více než stovku koncertů u nás i našich zahraničních sousedů. Jejich tvorba snoubí prvky klasických tvrdších odnoží metalu a oldschool metalcoru.
  ZOBRAZIT VÍCESprávcem interpreta Made By Zero je lipid; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.