Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Nemůžu jinak - text

playlist

JInak to nejde musim jít furt dál 2x
JInak to nejde, jinak to nejde, musim jít furt dál.

Fosco :
Vždycky jsem cejtil, že mám dělat věci tak jak mi jdou ze srdce. Pořád jsem věřil ve svou věc, pořád jsem věřil v sebe. Víš čim jsem prošel, co je za mnou a kde teďka jsem, kdo jsem, proč jsem a že z mojí flow ti vždycky jebe. Fosco je jenom jeden, jen on má tu flow co jede, pochop, že jsem duše co je vždycky plná energie (oh), sem ten Fosco co ho dávno znáš, jestli máš doma naše CD můžem chlastat dál. Už chápu spoustu věcí, pochopil jsem celou hru a s lidma kolem sebe tvořim jednu velkou rodinu. Pochopil jsem taky, že všem zmrdům se má dávat pěstí, jestli máš u mě nějakej zápis radši uhni z cesty. Všechno co dělám, dělám tak, aby to mělo cenu. Nejde to jinak a na špatný MC's dávno seru. Kvalitní hudb a jenáš standart a cíl, proto dělám to co dělám, proto vzniknul tenhle skvělej beat. Už dávno vim, brácho, že hudba je fakt silná zbraň, koukni se zpátky, co jsem společně s ní dokázal a mám v plánu s ní dokázat ještě víc, protože bez ní tenhle svět nikdy nemůže bejt lepší, víš?

Re :
Jinak to nejde, musim jít furt dál. Pravda musí ze mě ven, proto držim majk. Mávej tam, kde je stage, je to osud, man. Věřim v MAAT a tak by to mělo bejt
(yeah).

LD :
Koukni na ně, celý čechy nedělaj pravdivej rap, je to na mě. Je to v mojí tlamě, nemůžu jinak, musim vracet nazpět. Tvořit nazpět bary, než to zhasne, řeknu nashle. Žiju ten sen, kterej žil jsem, jenom už mám větší nahled. Většina jde do piče a my jsme ve hře zůstali, pojď slavit, i ty jsi součást týhle true story. Není to jenom o rapu, ale o tom jak makáš, je to o lidech co nám věřej a jsou kolem nás. Víra nás spojuje a furt to budujem. Možná proto bodujem, protože si dem za svym snem. Nemůžu ani nechci dělat věci jinak. Dělám jak vnímám, takže proto je to moje vina, že sem raper a nadstardantní slow rider. Hážu bomby do davu ať skáčou jako lowrider, tudle flow najdeš jenom u mě, takže už vim proč lidi čuměj, když jdu na stage v jejich domě. Když jdu kolem tebe, necejtim, že jsem jinej, že sem někdo víc, cejtim jenom, že jsem spokojenej, proto sem v tom ponořenej a mám víru v sebe, v MAAT v naší pravdě, která tě dál vede.

Re :
Jinak to nejde, musim jít furt dál. Pravda musí ze mě ven, proto držim majk. Mávej tam, kde je stage, je to osud, man. Věřim v MAAT a tak by to mělo bejt
(yeah).

Text přidala alcaalca25

Video přidala alcaalca25


All-in

MAAT texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.