Playlisty Kecárna
Reklama

MM.I.B - texty

m-i-b-547571.jpg
Texty písní

texty písní

M.I.B má 18 fanoušků · Stát se fanouškem

Korejská hip hop skupina o čtyřech členech, z toho 3 rapeři a jeden vokál, kteří působí pod společností Jungle Entertainment. Leader je 5Zic ("ou-zik"), který už má za sebou dvouletý povinný pobyt v armádě. Nejstarším členem a jediným zpěvákem je KangNam, který je z bilingvní kor...
ejsko-japonské rodiny a často se objevuje v TV jako komediant. Young Cream je mysteriózní rapper a SIMS je nejmladší člen skupiny s neuvěřitelným talentem pro free style rap. Skupina jako celek debutovala v roce 2011 poté, co každý z členů debutoval se svojí solo písní. Do letošního roku vydali již 4 alba, z nichž ovšem jen 2 jsou alba ze studia (Most Incredible Busters a The Maginot Line). Zkratka M.I.B během let měla několik významů (Men In Black, Money In the Building...), ale poslední úprava uvádí, že název skupiny je Most Incredible Busters.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


M.I.B ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.