Playlisty Akce
Reklama

ZLucie Zedníčková - texty

lucie-zednickova-594977-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Lucie Zedníčková, rozená Lucie Bártová, provdaná Lucie Pokorná (* 15. listopadu 1968 Praha) je česká herečka a moderátorka, adoptivní dcera herce Pavla Zedníčka.

Pochází z umělecké r... odiny, její maminka je tanečnice (členka Černého divadla). Herectví se věnovala již od dětství, již jako pětiletá poprvé vystupovala v Československé televizi v pořadech pro děti u Štěpánky Haničincové, v deseti letech vystupovala například ve filmu Lásky mezi kapkami deště nebo Hodinářova svatební cesta Korálovým mořem.

Od osmi let jejího věku je jejím otčímem herec Pavel Zedníček.

Po maturitě na gymnáziu vystudovala pražskou DAMU, poté hrála v Realistickém divadle, byla členkou souboru v Činoherním klubu, vystupovala s divadelní společností Háta.

Díky svým dobrým jazykovým schopnostem často točí také v Německu.

Se svým manželem Vítem Pokorným má dvě děti, dceru Amelii a syna Mikuláše.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Lucie Zedníčková ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.