Kecárna Playlisty
Reklama

LLSD Band - texty

lsd-band-380182.jpg
Texty písní

texty písní

Skupina LSD vznikla v roce 1993, ale dnes už vlastně nikdo přesně neví jak. V každém případě u jejího zrodu stáli Martin Ruttner a Michal Sýkora, kteří jsou s kapelou spjati dodnes. Na ostatních muzikantských postech se v proudu let vystřídala celá řádka spoluhráčů.
Zhruba deset let se...
kapela snažila překonat mantinely západočeského regionu a kromě sporadických výjimek (spolupráce s firmou Monitor EMI, festivaly po ČR ) se jí to nepodařilo. V této době vznikla první demonahrávka „Kousek z nás“ a dvě řadová alba „Na popel“ a „Namalovanej svět“.

Přelom století znamenal pro LSD zatěžkávací zkoušku, protože vše směřovalo k jejímu zániku. Svoji roli sehrálo mnoho okolností, které dnes už nemá cenu rozebírat. Krokem do prázdna byla i krátká existence skupiny s názvem WABANK, což byl jakýsi pokus ohromit s novým jménem kapely. Naštěstí se to nepovedlo, a tak došlo na happyend.

Skupina LSD je zpátky, lepší, než kdykoliv předtím, má úplně novou desku a můžete ji znovu vidět a především slyšet na koncertech. Kapela překonala hranice regionu, koncertuje a získává nové fanoušky po celé ČR a míří i do zahraničí. (SR, Francie) Je to kapela, složená ze zkušených muzikantů a její účinkování na řadě prestižních akcí a společná vystupování s kapelami jako např. No Name, Team, Chinaski, Ready Kirken, Horkýže Slíže apod. dávají tušit, že hudba LSD stojí za pozornost. Na podzim roku 2005 objela v rámci akce Gaudeamus se svými koncerty celou ČR, a tak představila především svůj nový repertoár příznivcům po celé republice.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Lítám video 732
Ráno video 650
Přehrát celé album


LSD Band ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.