Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LLow Level Flight - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Low Level let (také známý jako LLF) je kanadská probojovala alternativní rocková kapela, která vznikla v roce 2006 v Torontu Ryan Malcolm. LLF cestoval hodně z Kanady, USA, Mexiku a Asii na podporu jejich naléhavost debutového alba, který byl produkován Mike Borkosky. Kapela měla tři desítky videí a dva top 40 singlů z alba. LLF strávil velkou část 2009/2010 přípravách a nahrávání sledovat album s uznávaný producent Gus Van Go. Gus vyrobila takové činnosti, jako statické obrázky, Priestest a The trews. Kapela v současné době pracuje na vydání svého druhého alba na Brave Rekords. [1] S distribuci prostřednictvím Fontana severu. Minulé členy jsou, Mike Vanderzand, Simon Vanderzand, Shaun Noronha a Ryan palička na žádná výstraha. Noronha opustil kapelu po narození syna


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Brooklyn Radio
Video Překlad Karaoke
Change For Me
Hesitate
When Will I Learn
Hate You
Turnaround
Say
For A Second
Holiday
Save My Soul
All That I Need

Low Level Flight ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.