Playlisty Kecárna
Reklama

LLou Reed - texty

lou-reed-217036-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Lou Reed má 76 fanoušků · Stát se fanouškem

Lewis Allan „Lou“ Reed (* 2. března 1942, Brooklyn, New York, USA - 27.října 2013) je americký rockový zpěvák, kytarista, multiinstrumentalista, hudební skladatel, producent, fotograf a příl... ežitostný herec. Nejvíce je znám jako zakládající člen a hlavní textař skupiny The Velvet Underground, později také pro svoji sólovou kariéru, která trvá již několik desetiletí. I když Velvet Underground nezaznamenali komerční úspěch v době své existence, skupina je dodnes označována jako jedna z nejvlivnějších skupin vůbec. V žebříčku 100 největších umělců všech dob časopisu Rolling Stone se skupina umístila na 19. místě. Reed spoluvytvářel základy rocku, do kterého pomohl vnést intelektuálnější myšlenky. Reedovy texty byly často o tématech, která byla tabu.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Good Taste video   95
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Lou Reed je Mefisto87; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.