Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Svatá válka (ft. Clip, Pretorian) - text

playlist

Tohle je válka.. Fuerza arma.. to je movement.. nemůžeš nás zastavit.. nikdo z vás.. tak už to konečně pochopte.. tohle je válka ty děvko.. hráč roku mixtape.. chápeš..

Pěsti nad hlavou ty děvko, takhle poznáš Fuerzu, jedem zničit tvůj hood, tvojí crew i tvoji děvku, ne nejsme náckové a ty víš že říkám pravdu, jsme Al Kaida Všech bombový útoky na scénu, máme můčebníky který vyhodí Prahu do vzduchu, fanatický fans kteří tě zabijou za blbou větu, můžu jebat českej homorap, jebat celej hip hop kemp, vlastně jebat všechny tady, jebat celou game.

Nejsme trapní jako Indy, nikdy nelžu jako B-Barák, nejsem konfident jako to dítě kurvy Raveňák, zaujmi pozice, namiř, připrav se na džihád, suicide, radikální jako Hamás, změním tuhle cenu teď a tady, 11.září, svatá válka Usáma bin Ládin s námi, máme výcvikový tábory, pro mladý fanatiky, tenhle rap je jenom nábor dávej pozor na svý děti.

Pretorián za majkem, tak mi jděte z cesty, za mnou stovky lidí, se zatnutými pěstmi, sranda skončila, teď začíná drama, bude pršet krev, přichází Fuerza Arma, připraveni na válku, připraveni na boj, valetudo styl, yeah, fight klub, kurvo, noční můra z Ostravy, co ti zničí život, 61 navždy, gangsta rap, kurvo.

Text přidala dDdes47

Video přidala dDdes47

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.