Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LLivin' Joy - texty

livin-joy-464059.jpeg
Texty písní

texty písní

V roce 1994, Livin 'Joy se stál podle amerického vedoucího zpěváka Janice Robinson a dosáhl čísla jedna na US Hot Dance Club Play chart s " Dreamer ". Píseň se ukázalo být mírné spáč hit na pop rádio , konečně zadáním Billboard Hot 100 na počátku roku 1995. To vyvrcholilo u čísla 72 a strávil sedmnáct týdnů na grafu. Píseň měla více úspěšný běh ve Spojeném království , bít do čísla jeden bod poté, co byl znovu vydán (jeho původní run na konci roku 1994 vzal to k # 18).

V polovině roku 1996, "Dreamer" re-zadal Hot 100, tentokrát se vyšplhala na 95.
"Nepřestávejte Movin '"

V roce 1996, Robinson opustil skupinu a byl nahrazen americkým zpěvákem Tameka Starr. S Starr na vokálech vedení, sledování singl "Nepřestávejte Movin '" vyvrcholil u čísla pět v Británii a byl číslo jedna v Itálii v roce 1996. Je to hit číslo tři na žebříčku taneční USA na počátku roku 1997 a stal se další skromný, ale dlouhověký, hit v hlavním proudu - se vyšplhala na 67 na horký 100, strávil dvacet týdnů na grafu. V Austrálii , "Nepřestávejte Movin '" vyvrcholil u čísla 6 na národní ARIA žebříčku jednotlivců.
Album a dalších Seznamka

"Nepřestávejte Movin '", po němž následuje další Top 10 singl ve Velké Británii v roce 1996 ("podle pravidel") a dva Top 20 hity v roce 1997, "Kde mohu najít lásku" a "hluboko ve vás." Mateřská album, také volal Nepřestávejte Movin ', seskupeny hity, včetně "Dreamer" s novými vokály Starr (ačkoli původní verze s Robinsonem byl skrytý bonus track). Robinson následně re-povolený 2005 remixy "Dreamer", připsané jako sólový úniku, který zmapoval v amerických tanečních hitparád.

Plány pro vstřebání obchodní vydáním singlu s názvem "Jen pro sex It" v roce 1999 byly vyřazeny kvůli nedostatku zájmu. To jen dočkal omezeného klub běh, ale byl propuštěn jak jeden v Austrálii a ukázal se populární v nočních klubech . V roce 2008 byly nahrávky pro nešťastný sledování unikly online: "milovat sami sebe", "Lookin 'Fine", "I Wanna Dance Only", "UR My Livin' Joy", "Ty mě nemiluješ" a "Bump To".

Video Překlad Karaoke
Don't Stop Movin' video česky
Follow the Rules video
Dreamer video česky
Don't Cha' Wanna video
Přehrát celé album

Livin' Joy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.