Kecárna Playlisty
Reklama

LLisa Marie Presley - texty

lisa-marie-presley-452674.jpg
Texty písní

texty písní

Lisa Marie Presley má 50 fanoušků · Stát se fanouškem

Lisa Marie Presley, zpěvačka a textařka známá především díky dvěma mužům, kteří výrazně ovlivnili její život - díky jejímu bývalému manželovi, jímž byl Michael Jackson (se kterým se osobně znala od svého dětství) a díky svému otci, kterým byl Elvis Presley.
Na svém kontě má zatím tři a...
lba, která přetékají dekadencí, specifickým stylem interpretace, drzostí a svým způsobem i upřímností.
Narodila se 1. února roku 1968 v Memphisu, který také zmiňuje v jedné své písni. Texty Lisy Marie odrážejí její život, zážitky, pocity, vzpomínky a minulost. Právě proto jsou tak opravdové.
Zatím byla vdaná čtyřikrát. Má děti Daniellu Riley, Benjamina Storma (z prvního manželství), Harper Vivienne Ann a Finley Aaron Love (dvojčata z posledního manželství). Přestěhovala se z USA a nyní žije v Anglii.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Thanx video česky 434
Shine video česky 237
Idiot video česky 751
Raven video česky 217
Now What video česky 234
Přehrát celé album


Lisa Marie Presley ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.