Kecárna Playlisty

RLinda Marlen Runge - texty

linda-marlen-runge-542851.jpg
Texty písní

texty písní

Je to německá zpěvačka, umělkyně, herečka, textařka, narozena 11. Března 1989.

Žije momentálně v Berlíně. Působí ve dvou hudebních skupinách jménem "Lejana" a "Blood & honey". Hraje na klavír, elektrickou basu, akustickou kytaru.
Herečkou v německé show GZSZ (Gute zeiten, schlechte zeiten) v roli Anni Brehme, homoseuxální hudební inženýrku.

Od mládí se věnuje hudbě, později se přidává ke skupině “Tito and Tarantula”, se kterou se také vydává na turné okolo Evropy, cestuje i do Las Angleles kde spolupracovala se spousty direktorů a muzikantů, kteří v ní taktéž vyvolali vášeň k herectví.Později se dostává až do Mexika kde se setkává s "Eder Perales". (S ním se přidává nebo zakládá skupinu Lejana(nevím přesně jak to bylo))

Později v roce 2013 se vrací do Berlína, a dva týdny poté vyhrává roli v již dříve zmíněním seriálu v roli Anni. V této show zůstává i nadále..

Zdroj: Některé věci jsou z mé hlavy co si pamatuji a přesnosti z tohoto serveru(přeložené) http://tussi-lesbe.com/

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Is love Enough video česky   1 405


Linda Marlen Runge ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.