Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Proč nemůžeme být spolu - text

playlist karaoke

Zvedni to prosím...

Ahoj, tady Marie, právě tu nejsem, zanechte mi vzkaz..

Už chápu, že vše jednou uplně zmizí a lidi, co se milovali si budou uplně cizí. Vše se změnilo během posledních pár dnů a já už začínám chápat, že už nejsem tvůj. Jen ty, jen já, všechno jen o nás, ale láska je mnohdy zrádná však to znáš.
Stále mám v hlavě tvou andělskou tvář, už nic o tobě nevím ani jak se máš. Ztracená duše, zlomené srdce je vše co mám, chci vrátit čas, kdy si byla jenom má. Jen ty, jen já, prej spolu navždy, věřil jsem, jenže na tom nebylo ani zrnko pravdy.

Nevím, jestli sis se mnou jenom tak hrála, ale určitě nebyla pravda, to že si mne milovala. Sám nevím, čemu už mám fakt věřit, jediné co chci tenhle smutek v klidu přežít. Jen jsem se snažil tě udělat šťastnou, jenže ty jsi to ukončila a tak všechny plány hasnou. Já fakt už nevím jak si mám pomoct, chtěl bych, jenže vážně neznám žádnou možnost.

(Re:)
Mnoho věcí a mnoho důvodů, proč nemůžem být dále spolu. Vše se mění, já za to nemohu, mé srdce patří někomu jinému.

Chci skončit tu bolest, chci skončit ten smutek, jenže to nejde, vidím tě uplně všude. Zavírám oči a v nich vidím tebe, vždycky mně okouzlíš tvým jediným pohledem. Nevím jak, nevím proč já stále miluji tě. Jenže už vím, že to nejde, je to složité. Já chci tě a ty bohužel nechceš mě, nechci to pochopit, ale ty pochop prosím mě. Mrzí mě ty chyby, vím, byla to moje vina, jediné co chci, aby si mi prosím odpustila.

Chybíš tak jako nikdo nikdy předtím, vím, že je pozdě na to říkat, že se zlepším. V mém srdci navždy vyryto tvoje jméno, nemůžu za to, že na tebe se nedá zapomenout. Chtěl bych tě políbit, chtěl bych tě mít v náručí, strašně bych to chtěl, jenže lásce neporučíš.

Vzpomínám na to, jak jsme byli šťastní, jenže už pochybuju o druhé šanci. (2x)

(Re:)
Mnoho věcí a mnoho důvodů, proč nemůžem být dále spolu. Vše se mění, já za to nemohu, mé srdce patří někomu jinému. (2x)

Text přidala Dejna_H

Video přidala Dejna_H

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.