Playlisty Akce
Reklama

LLil Wayne - texty

lil-wayne-526589-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Lil Wayne má 361 fanoušků · Stát se fanouškem

Dwayne Michael Carter, Jr. (* 27. září 1982, New Orleans, Louisiana, USA), lépe známý pod pseudonymem Lil' Wayne, je americký rapper a zakladatel labelu Young Money Entertainment. V devíti l... etech se upsal labelu Cash Money Records, kde účinkoval ve skupině The B.G.'z. V patnácti se stal členem skupiny Hot Boys. Také byl členem uskupení neworleánských rapperů Cash Money Millionaires. Je čtyřnásobným držitelem prestižní ceny Grammy a plno dalších cen.

Jeho nejúspěšnějším albem je - Tha Carter III (2008), jen v USA se ho prodalo okolo 3,5 milionu kusů za týden . V roce 2010 vydal album nazvané Rebirth, které obsahuje prvky rockové hudby. V roce 2010 si odseděl osmi měsíční trest ve věznici, během trestu vydal album "I Am Not a Human Being", které dosáhlo na první místo v Billboard 200, což se naposledy povedlo uvězněnému umělci v roce 1995, tím byl 2Pac. V září 2012 zlomil rekord Elvise Presleyho v počtu písní, které se umístily v žebříčku Billboard Hot 100, toho času jich měl 109.Založil Vlastní skate značku Trukfit.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Lil Wayne ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.