Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Znám, né jeden příběh - text

playlist

Yea, yea.Znám, né jeden příběh.
Mladá mýho brata a můj táta.
Yea, yea.
A mladý chlapec. Numero Uno Mixtape. eLieL. Puerto Rico. Yea.
Znám jeden příběh, chlapec se cítil jako přítěž. Kradl, motal matku, automat nejlepší přítel. Už víš, že o kom že je honen příběh, zám ho na spaměť, jak tracky, co sem psal už jako dítě. V klíně mámy, táty, chlapec svatý, ale fety, automaty ho oddělily od táty. Bráchy, ségry, mámy, školy taky. Koupil bych to zpět, ať to stojí všechny prachy. O tom chlapci vím, že si kurví život tím, ve 14ti tráva a teď je to heroin. Zvedni si kokot, je to víc než rok, starý co si, cvok? Tohle je Havířov. Chlapec je teď vzduch, *?* krok, tak to dluh, je z něj kleptoman, né vůbec, co se ztratí jako vzduch. Už od prváku, spával ve spacáku, no a ve čtvrťáku skončil jako kokot na pracáku.

Stále jsem dítě, znám, né jeden příběh a teď už vím jistě, že ty ho taky znáš.
Stále jsem dítě, znám, né jeden příběh a teď už vím jistě, že ty ho taky znáš.

Sleduj další story přímo z mojí stoky z ulice,kde prodáš kámo všem za tří stovky.
Mlada mýho bratra mu pojebavala záda jedovatá,jak jen had napsala,že by mě jebala rada,vela,on nechtěl,ale chtěla,aby pera cizí cipu pro sebe měla,aha aha řek ji pojď sem dám ji s bohem no dnes je ona kurva on je spokojen se svým rapem.
Další příběh v baru příběh,co jebe hlavu no bylo mu,tak 10 no do dnes to nechápu.Bylo pozdě večer máma spala fotr ne v pokoji se vzbudil syn a slyšel divné hlasy z kuchyně pomalu se oblek a šel nečekaně tam no do dneška nezapomněl ,co viděl když tam stal jeho super táta když máma spala v ložnici podvaděl svou ženu doma se sestřenicí

Stále jsem dítě, znám, né jeden příběh a teď už vím jistě, že ty ho taky znáš.
Stále jsem dítě, znám, né jeden příběh a teď už vím jistě, že ty ho taky znáš

Text přidala Christie

Text opravila Verussa

Video přidala Christie


Numero Uno

LiL Seint texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.