Kecárna Playlisty
Reklama

Z ulice až ke hvězdám - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Přestalo mě to bavit vidět se každý ráno, chodit jak trosku městem a denně shánět žrádlo, mít tak děravý boty, že si je stydíš vobout. Skončil jsem s tou maskou sundal kvádro, zahodil klobouk. Přestalo mě to bavit, vidět ty ksichty kolem. Koukejte ten zmrd dopad.. Já padal jsem do kolen Ona mi dala sbohem. Chytal jsem z toho depky. Přesně to je ten důvod. Proč se modlím do teplic
Až je je to v píči jak sem vůbec mohl tahle žít můžu si za to sám neměl jsem tolik chtít všechny prachy jsem prohrál automat byla zloba vidět se (?válce?) točit je ta nejtvrdší droga. Musel jsem kvůli tomu krást u lidí který mám, tak strašně rád ze srdce se vám omlouvám, dostal jsem tvrdý K.O. roky jsem neřekl táto až když spadneš na dno poznáš komu říkat brácho .
Ve svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal. Na svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal.
Nezapomenu vám to a ani tobě zlato. Nezapomenu, že si mě opustila, když jsem začal šlapal bláto. Postavil jsem se na, sví, začal jsem věřit vlastním. Proto to mi defyl kryje vlastní takhle se poznaj bratři. Na ulici s flašky říkali jehlou začni zůstal jsem věrný hudbě a jejím básním. Nespal, jsou dlouhý noci, v sobě jsem dusil pocit. Stál jsem na kraji života, chtěl jsem skočit. O jídlo musel prosit, no v hudbě stále profík, ten sen mě hnal, do předu jak bílá čára v noci, navíc jsem dostal práci mám vlastní byt jsem šťastný je to tak zvláštní pocit, vydělávat vlastní prachy z ulice jsem venku, no srdce bude navždy stejně tak jako ona fanoušci a moji bratři a nedokázal bych to sám za to vám díky taky všem, co stáli při mně a hlavně tobě babi.
Ve svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal. Na svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal.
Prej jsem se stal namyšleným a mám velký ego. To není ego ale zkušenost, přežil jsem peklo. I tak po tom všem tady stojím a furt nemám dost, až teď mi řekni holka, s kým to nemá budoucnost. Spadl jsem tvrdě na zem až na, samí dno, roky mi to trvalo a tak odpaluju další sklo. Z ulice ke hvězdám po cestě ještě zhulím gram. Po tom všem tu stojím jenom díky, vám.
Ve svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal. Ve svých bedrech si nesu svůj osud sám. A mířím z ulice nahoru ke hvězdám. Možná nevěříš ale sem to já, ano jsem to já, já jsem to dokázal.

Text přidala Hanickahihi

Text opravila Kurisu

Videa přidala Hanickahihi

Je zde něco špatně?
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

LiL Seint texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.