Kecárna Playlisty

WLewis Watson - texty

lewis-watson-509460.jpg
Texty písní

texty písní

Lewis Watson má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

Talentovaný britský zpěvák a skladatel (singer & songwriter), který svou kariéru začal na Youtube.
Narodil se 19. října roku 1992 ( má teď 23 let). Na kytaru se začal učit ve svých 16-ti, poté co ji dostal k narozeninám. Nikdy nechodil na hodiny kytary. Jeho první cover na youtube byl na píseň Swansea od skupiny Bombay Bycicle Club. V roce 2012 nahrál první EP ( It's Got Four Sad Songs On It BTW ). Od té doby si získal již spousty fanoušků a fanynek. Na youtube lze najít spousty rozhovorů. Doporučuji také jeho twitter, kam dává nejnovější informace a spoustu vtipných a bláznivých příspěvků. ;) ....... ( Byla bych velice ráda, kdyby mi někdo z vás pomohl s překladem textů, jelikož jeho texty jsou velice promyšlené a obsahují spoustu slovních obratů, které bohužel moje angličtina ještě nezvládá.... děkuji :)

https://www.youtube.com/user/HolyLoowis

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
LA Song video česky   71
Home video česky   44
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Hold on video česky 67
Přehrát celé album


Lewis Watson ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.