Playlisty Kecárna
Reklama

Křídla - text

playlist Playlist
Volá Rokass , votevírám noťas. Sotva sem vstal další vodvaz. Prostě bobma. K snídani chci šoustat nestačí mi děvko, když mi namažeš tousta. Bitches. Jahody a vodka za pár dní šuplík užívám si tedka, jedu bomby chci to jako děvka vychutnávám svobodu a nemůžu s tim přestat nerad myslim na to co bude zítra , dnes mám křídla.. svobodu chci lítat.
Aaa.. dneska budu lítat zítra budu tam kde mi vezmou křídla. Budu tam kde mi vezmou křídla Budu tam kde mi vezmou křídla. zítra Budu tam kde mi vezmou křídla. Vezmou křídla.
Nikdo z vás nezažije to co já. Nikdo. Život plyne jako voda vychutnávám všechno Život běží jak Bolt. Tempo jak techno. Mě neuvidíš pozadu řikám let's go. Let's go. Haters ať skapou. Chlastam Jacka Goodie spolu se svym tátou, opouštíme klub je těsně před pátou. Kurvy čuměj s otevřenou hubou . Nechápou. Nikdy nezažiješ to co já pičko. Mě nikdy neuvidíš dole stojim pevně jako Kličko. Vyjebaný udavači. Vyjebaný Česko . Rappeři v Čechách ste buzny jak Li Festo
'' Steve ty brečínku, chodíš udávát k soudu, protože ti někdo dal facku pak nahráváš ten svůj tvrdej underground v tom sklepně a máme ti to věřit.a milánku malýmem . Ty udavači posranej si volal benga ty fucking kryso. Hahahahahaa.''
Whiskey Party a děvky tři dny v kuse přesně tak jako smažky. Whiskey Party a Fellas poslední dny s nebližšími budu myslet na vás.
Volá Rokass , votevírám noťas sotva sem vstal další vodvaz. Prostě bobma. K snídani chci šoustat nestačí mi děvko když mi namažeš tousta. Volá Rokass , votevírám noťas sotva sem vstal další vodvaz. Prostě bobma. K snídani chci šoustat nestačí mi děvko když mi namažeš tousta. Bitches, jahody a vodka za pár dní šuplík, užívám si tedka, jedu bomby chci to jako děvka vychutnávám svobodu a nemůžu s tim přestat. Nerad myslim na to co bude zítra , dnes mám křídla.. Svobodu chci lítat aaa dneska budu lítat a zítra budu tam kde mi vezmou křídla .
Timto bysem se chtěl rozloučit se všema svejma fanynkama. Děvčata vubec nezoufejte. Já se samosřejmě vrátim. Budu mít voto lepší postavu, budu denně cvičit. Vy mi můžete posílat koláčky, pilníky kalhotky pochcaný spoďárky . Já to tuze rád. Vy to víte. A v neposlední řadě HARDWORKZ za kvalitu se platí, ale pak to zní tak jak to zní. Audaudau

Text přidala andrejka173

Video přidala andrejka173

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

Leo Beránek texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.