Playlisty Akce
Reklama

LLeningrad - texty

leningrad-551629-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Kultovní ruska skupina z Petrohradu hrající ska. Znamá od začátku (1997) pro inteligentní a vtipní texty lidera a zpěvaka - Šnura (Sergej Šnurov), ve kterých ale se použiva hodně často 'mat'... - rusky vulgarizmy. Leningrad tvoří hodně hudebniků - z 2 zvukaří je jích 16. Někteří působí paralelně v jiných formacích. Zvuk kapelí vytváří hlavně dechovky. V roce 2005 vystupoval Leningrad společně s Tiger Lillies, dohromady natočili album: Huynia. Lidr a členy skupiny mají rádí alkohol, o čem otevřeně mluví, taky k koncertu. Kvuli anarchistickym a politickim textům skupina ma zákaz účinkování ve všech větších akcích v Moskvě.   ZOBRAZIT VÍCE

Хна (2011)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Leningrad ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.