Playlisty Kecárna
Reklama
playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

V tom našem družstvu řídíme se pravidlem,
čuč kam šlapeš jináč brzo šlápneš na vidle.
Z míry naší produkce padá celej okresní výbor KSČ pravidelně ze židle.
KALIM:
Sázíme sazenice úhledně do přímek,úměrně hnojim,hnojíš,hnojíme
dojíme hned jak z ešusu dojíme,hleď jak jsme silný
když síly své spojíme.
Ovládám krumpáč ty budeš kdejakej voráč,když uletí mi násada tvým směrem předem sorráč,za přesčasy dostanu koláč ze švestek páč není nic lepšího než sklidit vlastní výpěstek.
Jednotné zemědělské družstvo to je věc,přidej se k nám a buď taky zemědělec,pěstuj řepu,brambory,zelí a salát a květák a cibuli a česnek na vlašák seš pašák
když umíš popohnat svůj pařát,ikdyž je pařák musíme jet ve jménu svazu pořád,máme jasnej řád a každej línej neřád si pude do gulagu svojí línou prdel ohřát.
Zarovnávat řetkvičku do řádků je prostě (?)
Pracovitý,snaživý,proto držíme klima,musíme vyzrát na to jak nechat řepku vyzrát a jinej vidlák,co má na to nás vyzvat.
Dneska večer musim krmit osly tak mi na to rosviť,došel volej v lampě pošli posli do Hotěposlic a rovnou připomeň starý Novákovic bábe,že je nejvyšší čas mi vrátit mý zánovní hrábě.
eLKa:
Sázim slovo,za nedlouho mi vyroste sloka,zalejvam jak strýček Pompo,zahradu hlídá klokan,skokan a bijec,pojmenoval sem ho Franta,hlídá mi ovce,krávy,taky prasata.
Chcem bejt všem družstvům napřed,nejlepší pěstitelé,na programu je nápad jak spářit koně a tele,skvěle - na světe je nový koňotel,ostatní vesnice z toho padaj na prdel.
Seběhli se všichni Pepa,Božena i Marta,celá parta cítí,že obrací se karta
"Hurá sláva!" z náměstí řve Jarka,která na tu oslavu,zapíchla bažanta.
Já reju na tvou louku smích mi ještě známý,tudy zkouší traktory k tomu jí kotlety od mámy
V puse mám kus slámy,už mi celkem vysychá,
domluva je jasná,sejdem se v pět u čuníka,otevřu dveře u stolu sedí Matyáš,v sobě má tři zelený,pívo a guláš,vedle starý důchodci zase mastí mariáš,přisedám k němu a ptam se,brachu jak se máš?
"Dělám říkanky do rytmu a hrozně mě to baví"
To je náhoda,já dělam uplně to samý,tak pravím,dáme dohromady kapelu,repráky napojíme v kravíně na kabelu,za mim plotem bydlí ten známej technik chovu,umí zahrát na kytaru a rozumí i slovům.
Zajdu k němu domů,zeptam se komu teď hraje,říká si mistr Kalim a je nejlepší z kraje.
Večer jsme se všichni sešli,plácli sme si videlma,
Led'n'ice kapela,je na světě zrozená,dojatá je Božena a všechny holky ze vsi,už nechtěj lidovky,všude jen slyšim rep chci!
Probudim se z večerní oslavy doprdele!
Vedle sebe místo starý máme koňotele,trenky v rohu pohozený v hlavě ztrátu paměti,partner se těší na děti co se to kurva děje?
MATHEUS:
Otevřu ledničku,pak ústa má úcta,koho je to vina že je tam jen zelenina vztek narůstá jak stan,pak jak padák padám,votevírám mražák ahá
samý maso takže klídek,ze špatnejch vyhlídek
dneska to na dobrej obídek vypadá,rovnam se jak špagát a vidim špenát v JZD všechny tyhle ty věci umíme dělat,je to pohoda,zasadit a koukat jak jahoda ne kysla ne doma klíčí a roste,noste koše plný rozkoše,k šampáňu hodí se po sté i po prvé,jak prosté připravujem postel,zeleniny jedině svědčí náš hostel,nezvaní hosté postřeh,pesticid vyřeší vás lezte tohle je majetek městskej,
majetek obce,majetek statku a blbce jak vy ste nepotřebujem,proto zmizte jsme jednotné zemědělské družstvo jak pístem se mění ve zlatou zem,družstvo je místem abyste rozuměli v jistém slova smyslu listem i stromem,horem spodem
krávou i volem dvě společnosti svolej je velké a silné jak golem,krabičky bez vyjímky
plní vemínky,skrz objímky dojiček jak děti plýnky,barely z mlékem JZD je pojem,voblíkam holínky,práce je pojem proti těm co zbrojej.
Pro mirky dám hnojem,se zemí sem spojen,dělník co něco sazeničkou vojel matku zem a olej ze sluníčka projel, skrz rostlinku v klídku si dolej
Třikrát hurá JZD zvolej volej volej volej..

Text přidal kerek

Text opravil Pepe_CZ

Video přidal kerek

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Damnum Iniuria

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.