Kecárna Playlisty
Reklama

LLe Click - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Le Click byl Eurodance duo vytvořen v Německu, podle hudebního producenta , Frank Farian . Le Click sestával z švédskou zpěvačkou Kayo Shekoni a rapper / zpěvák Robert Haynes. Ve Velké Británii jsou Le Click považován za jeden hit zázraky .

Le Click v US chart debut byl v roce 1995...
s "Dnes večer je noc" (který uváděl La Bouche s Melanie Thornton zpěv a byl zařazen na dvojitou platinu -prodejní amerického vydání debutového Dreams La Bouche fotoalba sladká). Oni měli další hit v roce 1997 s single " Call Me ", který se vyšplhal na číslo 35 na Billboard Hot 100 , stejně jako číslo 4 na Billboard Hot Dance Club Play Chart . trať dosáhl čísla 38 v UK Singles Graf . Jeho sledování, "nejdou" vyvrcholil u čísla 62 na Billboard Hot 100 a číslo 19 na Billboard Dance Chart Play Club. Jejich album Tonight Is The Night vyvrcholilo u čísla 49 na Heatseekers grafu.

Zpěvák, Shekoni byl již založena umělec v rodném Švédsku, a má protože uplynulý na mít úspěšnou televizní kariéru. Vydala dvě sólová alba a mnoho hitových singlů ve Švédsku, a to jak v jedné anglicky nebo švédština . V roce 1998 vydala singl "jestliže já nemohu vy máte" s LFO . Shekoni byl švédský Eurovision Song Contest 2002 účastník se skupinou Afro-Dite . Její nejnovější English singl byl vydán v roce 2006 na hudební Redlox s názvem "(jestli ti to udělá) Feel Good".
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Call Me video 316
Show Me video 75
Přehrát celé album


Le Click ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.