Kecárna Playlisty
Reklama

LLast / Lil Lasty - texty

last-591305.png
Texty písní

texty písní

Last aka Lil Blunty je ústřední postavou Visionary Boys (kromě něj jsou nebo byli součástí Walker, Bane, DJ Atrei, Matěj Kosák nebo Richard Plojhar) a je jedním z nejaktivnějších interpretů na československé scéně vůbec. V rozmezí 2014/2015 vydal tři ještě nepříliš vyvážené projekty (Water...
, Raito EP a Visionary), první zlom přišel až s třetím mixtapem Aquarium z jara 2016, kde se mimo jiné objevily bangery Count Up nebo Speedrunners. Následovalo několik kolaborací s členy RFTS, jakýsi prequel k Aquarium mixtapu - Hit (celý název High In The...) a na konci roku 2016 pak vyšly první dva díly Visionary Stories, mixtapu na pokračování. Last se během tohoto roku rozhodně technicky výrazně posunul a přesto, že si nechává svůj jedinečný lo-fi rukopis, jeho tracky jsou rozhodně vyspělejší i po textové stránce. V polovině roku 2017 se na světle světa objevil další projekt - mixtape Myšlenkový mapy, ze kterého nejvíce vystřelila skladba Music a kouř. Ke konci stejného roku stihl Last vypustit ještě třetí pokračování Visionary Stories. Na začátku roku 2018 vydal svůj zatím nejambicióznější projekt - album Echo doprovázené kompilačním mixtapem Hranice možností a červnovým EP Love Philter.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Do dna video 14
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Vatu 33
Offbeat 38
Beat 34 17
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sklep video 20
Kdeste? video 26
Shigo video 20
VSNR video 20
Přehrát celé album


Správcem interpreta Last / Lil Lasty je cermi-cermak; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.