Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LLaleh - texty

laleh-530912.png

Laleh má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Laleh (vyslovováno La-ley) Pourkarim Švédská zpěvačka, textařka a bývalá herečka, narozena 10.6.1982 v severním pohraničním íránském městě Bandar-e Anzali. Rok poté byla nucena utéct z válkou zmítané země, nejprve do Ázerbájdžánu, a pak do Minsku v bývalém sovětském svazu, a nakonec, ve věku 9 let, do uprchlického tábora v Tidaholm, ve Šédsku. Její mezinárodní hit, "Some die young," zasáhl do hitparád po celé Skandinávii, byl # 1 po dobu osmi po sobě jdoucích týdnů v Norsku a prodal 14 platinových desek. Album prodalo dvojitou platinovou desku ve Švédsku.Píseň obdržela čtyři Grammi nominace za píseň roku, skladatel roku, popový umělec roku a textař roku.

Žánr: Pop, folk, indie

Video Překlad Karaoke
Bara Få Va Mig Själv video
Colors

(2013)

Video Překlad Karaoke
Colors video
Stars Align
Goliat video
Speaking of Truth
Přehrát celé album
Sjung

(2012)

Video Překlad Karaoke
Some Die Young video česky
Vårens Första Dag video
Who Started It video česky
Přehrát celé album
Laleh

(2005)

Video Překlad Karaoke
Invisible (My Song) video
Live tomorrow video česky
Forgive But Not Forget video
Interlude video
Hame Baham video
Bostadsansökan video
Kom Tilda video
Přehrát celé album

Laleh ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.