Kecárna Playlisty
Reklama

LLaleh - texty

laleh-530912.png
Texty písní

texty písní

Laleh má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Laleh (vyslovováno La-ley) Pourkarim Švédská zpěvačka, textařka a bývalá herečka, narozena 10.6.1982 v severním pohraničním íránském městě Bandar-e Anzali. Rok poté byla nucena utéct z válkou zmítané země, nejprve do Ázerbájdžánu, a pak do Minsku v bývalém sovětském svazu, a nakonec, ve vě...
ku 9 let, do uprchlického tábora v Tidaholm, ve Šédsku. Její mezinárodní hit, "Some die young," zasáhl do hitparád po celé Skandinávii, byl # 1 po dobu osmi po sobě jdoucích týdnů v Norsku a prodal 14 platinových desek. Album prodalo dvojitou platinovou desku ve Švédsku.Píseň obdržela čtyři Grammi nominace za píseň roku, skladatel roku, popový umělec roku a textař roku.

Žánr: Pop, folk, indie
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Colors (2013)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Colors video 248
Goliat video 2 591
Přehrát celé album
Sjung (2012)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Laleh ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.