Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Soutěž už je sice dávno ukončena, ale přesto bych se ráda vrátila k finále a probrala ho. No, jdem k věci! 
Do velkého finále se dostali:

Tým Pepy Vojtka: MARKÉTA POULÍČKOVÁ
Tým Michala Davida: IVANNA BAGOVÁ
Tým Dary Rolins: MILOŠ NOVOTNÝ
Tým Rytmuse: ANIČKA VESELOVSKÁ

Jak už asi víte, Hlas vyhrála Ivanna Bagová.
(Finálové písničky):

O kousek uniklo vítězství Aničce Veselovské, velké oblíbenkyni.
(Finálové písničky):

Na třetím místě byla Markéta Poulíčková.
(Finálové písničky):

A poslední se umístil Miloš Novotný.
(Finálové písničky):

! Nejdříve bych se jukla na Miloše !
Měl v soutěži spoustu fanynek. Často platí, že v takových soutěžích vyhrávají kluci pouze za podpory holek. Jakmile se někde objeví mladý, pohledný kluk, začnou šílet a budou mu posílat hlasy. Miloš byl jeden z případů, kdy se to nestalo. Ale musí se uznat, že fanoušci ho dostrkali alespoň do velkého finále (ale co to vlastně povídám- vždyť to je taky obrovská výhra! Stáli tam pouze čtyři lidi a mezi nimi on byl!).
Často se říkalo, jestli není mezi Milošem a Darou něco víc. Ale pak se mluvilo zase o Daře a Rytmusovi, takže nic extra to nebylo .
Takže poslední kluk ve finále.
Duet s vypadlým soutěžícím si zazpíval s Dominikou Šul’ákovou. Krásná písnička Wouldn't Change a Thing (od Demi Lovato a Joea Jonase). Bylo se na co dívat, oba do toho dali naprosto vše. Domča se snažila, protože Miloš byl její kámoš- rozhodně to neodflákla se slovy „Už mi to je jedno- já nevyhraju tak co!“.
Nejde se nezmínit o super duetu Dary s Milošem. Higher Ground od Stevieho Wondera rozhýbala nejen je, ale i diváky (jak se píše na nova.cz).
No a samozřejmě zazpíval svůj nový song Zachraň co se dá.
Fanynky byly z rozsudku smutné, ale musí se to brát tak, že se dostal tak daleko a i když nevyhrál, byl to pořád ten super Miloš!

! Už je čas na Markétu !
Markétě jsem já osobně fandila, byla to pro mě jednička (i když jsem ve finále nakonec trochu víc fandila Aničce). Temperamentní blondýnka ukázala, že v ní něco je a že to není žádná nula, která nestojí za nic. Podle mě měla bombový hlas.
Duet s vypadlým soutěžícím dopadl taky dobře. S Barborou Švidraňovou (která byla s Markétou ve finálové dvojici u Pepy v týmu). Zazpívaly písničku od Spice Girls – Wannabe. Pořádně to rozjely a bylo to fakt cool.
Duet s Pepou byl na programu hned na začátku. Bylo mi jasné, že pokud je tak dobrý začátek, bude dobrý celý velký finále. Jedeme dál, písnička od Petry Janů a Petra Jandy.
A co Markétina písnička? S písničkou Jen jednou se řádně rozloučila. Písnička k ní sedla…
Jinak nemám k Markétě co dodat. Pro mě byla prostě úžasná a místo ve finále si na 100% zasloužila!

! Teď přišel čas na oblíbenou Aničku !
Anička byla od počátku každým oblíbená. Téměř vždy (nebo úplně vždy?! (to nevím)) postoupila díky hlasu diváků, Rytmus jí ani nemusel „pomáhat“… Podle mě by si zasloužila vyhrát, ale i když se tak nestalo, byla hvězda. Jak v telce, tak v hledišti se nedal přehlédnout transparent: Anička včelička, si Ul’anská jednička! Velká podpora- to je taky trochu základní- bez ní by to nešlo.
Duet si zazpívala s Brunnem Oravcem (což bylo překvapení, protože ostatní soutěžící zpívali s někým ze svého týmu, Anička však jukla do týmu Michala Davida). Jejich „tanec“ byl supr a navíc byla sranda! Sice se show v Hlasu taky hodí, ale jde o zpěv- takže písnička Don’t Go Breaking My Heart od Glee Cast.
O Aničce se také mluvilo jako o úžasné kytaristce- což byla absolutní pravda. Anička byla s kytarou jako sestra se sestrou.

Pokračování bude příště- nevím jak vy, ale já ty extra dlouhý články čtu nerada. A protože by pokračování článku bylo ještě moc, rozdělila jsem to na dvě části… Takže se ještě těšte na Ivču Bagovou a pár jiných informací…
?A co vy, dívali jste se na Hlas a líbil se vám?

Text přidala carmell

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.