Kecárna Playlisty
Reklama

Twelve Notes (Dialogue) - text, překlad

playlist Playlist
[Bobby:]
Jack talked about how music is essentially 12 notes between any octave. Twelve notes, and the octave repeats. It's the same story, told over and over, forever. All any artist can offer the world is how they see those 12 notes. That's it. Hmm.
[Bobby]
Jack mluvil o tom, jak se hudba vlastně skládá z 12 základních tónů mezi každou oktávou. Dvanáct tónů, a oktáva se opakuje. Je to stejný příběh, opakovaný pořád znovu a znovu, donekonečna. To, co může jakýkoli umělec nabídnout světu, je ukázat, jak těch 12 tónů vidí. O to jde. Hmm.
He loved how you see them Miloval, jak je vidíš ty
[Ally:]
Thank you for being here tonight to honor my husband. He wrote a song for me. I'd like to sing it for him tonight. And with your help, maybe I can. Thank you. Really, thank you.
[Ally]
Děkuji vám, že tady dnes jste, abyste vzdali úctu mému manželovi. Napsal pro mě píseň. Ráda bych ji dnes pro něj zazpívala. A s vaší pomocí to možná dokážu. Děkuji vám, opravdu, děkuji vám.

Text přidal stfilomena

Překlad přidala SuperSonic

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Soundtrack A Star Is Born

Reklama

Lady Gaga texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.