Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

NLadislav Novotný - texty

ladislav-novotny-609858.jpg

Narodil se 28. ledna 1994. Ladislav NovotnýVystudoval obor Filmová a televizní tvorba na SPŠ sdělovací techniky v Praze. Od 6 let se začal věnovat hudbě a ve svých 11 letech složil svou první skladbu. Od roku 2006 je zastupován jako skladatel a textař OSA (Ochranný svaz autorský). Skládá populární a filmovou hudbu. Když byl ještě dítě spolupracoval jako kytarista na 2 CD Maxim Turbulenc a měl možnost si zahrát ve filmu Báthory, kde byl jako jeden ze zpěváků sboru Jitro. Hrál v hudebních skupinách Barbekju, First or Last, Enter a v tuto chvíli je kapelník, kytarista a zpěvák Druhé identity. V srpnu 2011 natáčel pro pěvecký sbor Jitro krátký filmový spot s poselstvím, který byl promítán v Japonsku ve městě Fukušima na „pomoc“ po zemětřesení a tsunami. V roce 2013 dělal střih a zvuk na své maturitní práci s názvem „Dokument o hudební skupině Memphis“. Dále se v září 2013 podílel jako skladatel a kytarista na CD „Positive Kids‘ Tunes“ nebo vytvořil (režie, střih) pro pěvecký sbor Jitro videoklip „Hana wa Saku“ pro Japonskou televizi „NHK“. Během prosince 2013 natáčel hudební nástroje v pražských ulicích do speciálního vánočního videoklipu „Soby na nebi neuvidíš.“ Pro natáčení byly užity mikrofony a sluchátka Sennheiser. Dlouhodobě spolupracuje s královéhradeckým divadlem „Hudební divadlo dětem“. Dnes se zabývá natáčením a mícháním rádiových i TV spotů, vážné, divadelní i populární hudby a ozvučení videí všeho druhu. Dále vytváří hudbu různých žánrů pro hudebníbanku.cz (studio Fontána) a jingly i podkresovou hudbu na zakázku. Kromě práce ve studiu se věnuje i živému zvučení. Jako zvukař jezdí s kapelou Memphis a s Hudebním divadlem dětem – představení Hrátky na pohádky. A zvučí i koncerty v královéhradeckém Club La Fabrique. Vytvořil si vlastní nahrávací studio Novoton a pracuje i v kreativním studiu AD-SOUND.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Zimní abeceda video karaoke
Když video karaoke
Domů sám video karaoke
Čokoláda video karaoke
Život je takovej video karaoke
Kde žijem video karaoke
Jediná video karaoke
Bouře a oceán video karaoke
Je mi fajn video karaoke
Rýma video karaoke
Nenuť mě video karaoke
Hvězdná video karaoke
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Vodopád slov video karaoke
Hurikán video karaoke
Přehrát celé album

Správcem interpreta Ladislav Novotný je JacksonGirl5; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.