Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LL.O.S (Lure of Senses) - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

L.O.S [el ó es] (ex Lure of Senses). Parta kluků ze sousedství, která si splnila společný hudební sen, zahrát si na velkých festivalech Sázavafest, Rock for People a na zahraničních pódiích v Německu, Polsku, Maďarsku. Po počátečních peripetiích s vysvětlováním názvu Lure of Senses (vábení smyslů) se rozhodla v roce 2009 změnit název na zkratku L.O.S, což pro kapelu znamenal velký přelom. Počátkem tohoto roku vydala debutovou nahrávku Feeling box. Do té doby hrající muziku s anglickými texty obohatila o písně v češtině. O správném rozhodnutí svědčí úspěch česky zpívaného singlu Valenteen v hitparádě na rádiu Kiss Delta, kde zvítězil hned v prvním kole. Svou muziku označují muzikanti z L.O.S vlastním stylem Pomegranč. Jde o směs rockových vlivů od grunge, hard rock přes punk až k stylu crossover. "Hrajeme rockově. Tvrdé a šťavnaté rify občas střídáme se sladkými melodiemi", vysvětlují členové L.O.S - Carlos, Martin, Jiřina a Collin.

Video Překlad Karaoke
Valenteen video karaoke
Egoist video česky karaoke
Spiderman video česky karaoke
Gejša video karaoke
Blue Symphony video česky karaoke
The Pills video česky karaoke
Pod Sluncem video karaoke
Marilyn video česky karaoke
More video česky karaoke
Going under video česky karaoke
Hero video česky karaoke
Amy video karaoke
Troublehead video česky karaoke
America video česky karaoke
Vain Hopes video česky karaoke
Little Boy video česky karaoke
Přehrát celé album

L.O.S (Lure of Senses) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.