Kecárna Playlisty
Reklama

LL.O.S (Lure of Senses) - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

L.O.S [el ó es] (ex Lure of Senses). Parta kluků ze sousedství, která si splnila společný hudební sen, zahrát si na velkých festivalech Sázavafest, Rock for People a na zahraničních pódiích v Německu, Polsku, Maďarsku. Po počátečních peripetiích s vysvětlováním názvu Lure of Senses (vábení...
smyslů) se rozhodla v roce 2009 změnit název na zkratku L.O.S, což pro kapelu znamenal velký přelom. Počátkem tohoto roku vydala debutovou nahrávku Feeling box. Do té doby hrající muziku s anglickými texty obohatila o písně v češtině. O správném rozhodnutí svědčí úspěch česky zpívaného singlu Valenteen v hitparádě na rádiu Kiss Delta, kde zvítězil hned v prvním kole. Svou muziku označují muzikanti z L.O.S vlastním stylem Pomegranč. Jde o směs rockových vlivů od grunge, hard rock přes punk až k stylu crossover. "Hrajeme rockově. Tvrdé a šťavnaté rify občas střídáme se sladkými melodiemi", vysvětlují členové L.O.S - Carlos, Martin, Jiřina a Collin.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Valenteen video karaoke 120
Egoist video česky karaoke 95
Gejša video karaoke 87
Marilyn video česky karaoke 64
More video česky karaoke 66
Hero video česky karaoke 61
Amy video karaoke 80
America video česky karaoke 72
Přehrát celé album


L.O.S (Lure of Senses) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.