Kecárna Playlisty

LL A D I S - texty

ladislav-novotny-609858.jpg
Texty písní

texty písní

Narodil se 28. ledna 1994. Ladislav Novotný vystudoval obor Filmová a televizní tvorba na SPŠ sdělovací techniky v Praze. Od 6 let se začal věnovat hudbě a ve svých 11 letech složil svou první skladbu. Od roku 2006 je zastupován jako skladatel a textař OSA (Ochranný svaz autorský). Skládá populární a filmovou hudbu. Když byl ještě dítě spolupracoval jako kytarista na 2 CD Maxim Turbulenc a měl možnost si zahrát ve filmu Báthory, kde byl jako jeden ze zpěváků sboru Jitro. Hrál v hudebních skupinách Barbekju, First or Last, Enter a v tuto chvíli je kapelník, kytarista a zpěvák Druhé identity. V srpnu 2011 natáčel pro pěvecký sbor Jitro krátký filmový spot s poselstvím, který byl promítán v Japonsku ve městě Fukušima na „pomoc“ po zemětřesení a tsunami. V roce 2013 dělal střih a zvuk na své maturitní práci s názvem „Dokument o hudební skupině Memphis“. Dále se v září 2013 podílel jako skladatel a kytarista na CD „Positive Kids‘ Tunes“ nebo vytvořil (režie, střih) pro pěvecký sbor Jitro videoklip „Hana wa Saku“ pro Japonskou televizi „NHK“. Během prosince 2013 natáčel hudební nástroje v pražských ulicích do speciálního vánočního videoklipu „Soby na nebi neuvidíš.“ Pro natáčení byly užity mikrofony a sluchátka Sennheiser. Dlouhodobě spolupracuje s královéhradeckým divadlem „Hudební divadlo dětem“. Dnes se zabývá natáčením a mícháním rádiových i TV spotů, vážné, divadelní i populární hudby a ozvučení videí všeho druhu. Dále vytváří hudbu různých žánrů pro hudebníbanku.cz (studio Fontána) a jingly i podkresovou hudbu na zakázku. Kromě práce ve studiu se věnuje i živému zvučení. Jako zvukař jezdí s kapelou Memphis a s Hudebním divadlem dětem – představení Hrátky na pohádky. A zvučí i koncerty v královéhradeckém Club La Fabrique. Vytvořil si vlastní nahrávací studio Novoton a pracuje i v kreativním studiu AD-SOUND.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Když video karaoke 72
Jediná video karaoke 45
Rýma video karaoke 19
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta L A D I S je JacksonGirl5; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.