Playlisty Kecárna
Reklama

LL A D I S - texty

ladislav-novotny-609858.jpg
Texty písní

texty písní

Narodil se 28. ledna 1994. Ladislav Novotný vystudoval obor Filmová a televizní tvorba na SPŠ sdělovací techniky v Praze. Od 6 let se začal věnovat hudbě a ve svých 11 letech složil svou první skladbu. Od roku 2006 je zastupován jako skladatel a textař OSA (Ochranný svaz autorský). Skládá ...
populární a filmovou hudbu. Když byl ještě dítě spolupracoval jako kytarista na 2 CD Maxim Turbulenc a měl možnost si zahrát ve filmu Báthory, kde byl jako jeden ze zpěváků sboru Jitro. Hrál v hudebních skupinách Barbekju, First or Last, Enter a v tuto chvíli je kapelník, kytarista a zpěvák Druhé identity. V srpnu 2011 natáčel pro pěvecký sbor Jitro krátký filmový spot s poselstvím, který byl promítán v Japonsku ve městě Fukušima na „pomoc“ po zemětřesení a tsunami. V roce 2013 dělal střih a zvuk na své maturitní práci s názvem „Dokument o hudební skupině Memphis“. Dále se v září 2013 podílel jako skladatel a kytarista na CD „Positive Kids‘ Tunes“ nebo vytvořil (režie, střih) pro pěvecký sbor Jitro videoklip „Hana wa Saku“ pro Japonskou televizi „NHK“. Během prosince 2013 natáčel hudební nástroje v pražských ulicích do speciálního vánočního videoklipu „Soby na nebi neuvidíš.“ Pro natáčení byly užity mikrofony a sluchátka Sennheiser. Dlouhodobě spolupracuje s královéhradeckým divadlem „Hudební divadlo dětem“. Dnes se zabývá natáčením a mícháním rádiových i TV spotů, vážné, divadelní i populární hudby a ozvučení videí všeho druhu. Dále vytváří hudbu různých žánrů pro hudebníbanku.cz (studio Fontána) a jingly i podkresovou hudbu na zakázku. Kromě práce ve studiu se věnuje i živému zvučení. Jako zvukař jezdí s kapelou Memphis a s Hudebním divadlem dětem – představení Hrátky na pohádky. A zvučí i koncerty v královéhradeckém Club La Fabrique. Vytvořil si vlastní nahrávací studio Novoton a pracuje i v kreativním studiu AD-SOUND.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Když video karaoke 83
Jediná video karaoke 88
Rýma video karaoke 119
video karaoke 10
Tajemství video   24
Jeden den video   19
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Správcem interpreta L A D I S je JacksonGirl5; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama

L A D I S texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.