Kecárna Playlisty
Reklama

KKučerovci - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Kučerovci
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Kučerovci, původním názvem Philippines Hawaiians, později Skupina Václava Kučery respektive Vokálně instrumentální skupina Václava Kučery, je česká folková a folklórní hudební skupina, která se od počátku své existence zaměřuje zejm...
éna na přednes exotických písní z iberoamerické oblasti Latinské Ameriky (Střední a Jižní Ameriky), dále z oblastí Tichomoří resp. z Polynésie, Havaje, Tahiti a Indonésie.

Skupina byla založena v roce 1946 z podnětu manželů Václava a Marty Kučerových v Praze. V 50. a 60. letech letech byla skupina dlouhodobě velice populární.

Zpočátku vystupovala především po různých estrádách, hrála v cirkusech Praga, Volf a Ctirad. Posléze začala nahrávat na gramofonové desky a vystupovat v Československém rozhlase, později i v Československé televizi.[2] Skupina také spolupracovala s cestovatelskou dvojicí Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund.
  ZOBRAZIT VÍCE

VAYA CON DIOS (1985)     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
1. strana video 212


Správcem interpreta Kučerovci je ludmilaikov; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.