Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Milovat Je Příběh ♥ - text

Začátek- polibek krásný , každý usměv každý den , každá chvilka s tebou je ted jenom nádherný sen. A ty věci které se opakují den co den - Já vznáším se , já chci být tam kde jsem . Ale vím že je to jenom sen , pláču já vím proč.
Za to můžu já.Tak halvně prosím do sebe neútoč. Ty chyby vyšli ze mě,a ty chyby budou dál..I když milovat tě nemůžu,ale nechci být sám.Chci být s tebou , já nedokážu být bez tebe.


REF :

Milovat je příběh,miluješ ji dál,proč si chybu udělal že ses jí vzdal ?
Miluješ jí dál,můžeš si za to sám.Srdce se ti naplnilo kvůli chybám
Milovat je příběh,miluješ ji dál,proč si chybu udělal že ses jí vzdal ?
Miluješ jí dál,můžeš si za to sám.Srdce se ti naplnilo kvůli chybám

Je to zase chyba za chybou,já jdu za tebou.Já jdu za tou starou láskou,já jdu za tou kráskou.
První okamžiky-vím,už mám za sebou.Ty chvíle se změnili ale já chci být jen s tebou.Takovou lásku těžko najdu,ani nechci hledat dál.Srdce jsem ztratil ,a já vím jak tedka padám. Dla jsi mi chut,děkuju ti že jsem s tebou mohl být,děkuju ti za vše.Odcházím,musím snít. Můj Život ted nemá chut,stará bolest je veliká.Srdce mi to vzalo,minuta po minutě utíká.Zapadám,těžko zapomenu na ty chvíle, chvíle kdys mě milovala ty nejkrásnější chvíle..

Text přidala Miss-Beth

Text opravila Miss-Beth

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.