Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

KuBaZ Ft MaRKiS RoDiNa - text

KuBaZ: Máš vedle sebe svoji mámu , svého tátu - Tvoji celou rodinu, její něžný dotyk který tě hřál celou dobu . Starají se o tebe a ty jim dáváš dětskou lásku, ukazuješ jak je miluješ i přez černou masku .. Už od Mala tě učí jak život žít správně že máš věřit jenom sobě , svému tátovi a mámě . I když si myslíš že jsi sám jsou stále vedle tebe . Budou tě stále milovat i když odletí do nebe. Hodně dětí nepoznalo své rodiče. Věřím vám ,že na vás stale myslej i když jsi sám - Hádky patří světu tak taky těm nejbližším , emoce pozústali - Rodina je ti vším . Rozvody a ještě větší střela do srdce. Když zemře někdo a jsi ještě malé dítě přece. Bože tohle už nikomu nedělej , dávej jenom lásku , opatruj všechny rodiny a nedělej tu žádnou vrásku .

Markis : Rodina je to co tě zvedne ze dna moře a vytáhne na vrchol té strašně velké hoře. Rodina ti dává lásku , rodinu musíš mít. A když to neklape tak je čas na vždy odejít.

KuBaZ: Jeden příběh který se vážne stal začne a ukáže,dokáže že rodina má i soudek slabí .Tatík příjde najebaný pozdě v noci zas tě ztřískat. Probudí svou ségru která nechápe a neví co se děje . Zvedne se a začne poslouchat řev své mámi , svého táty . Vyletí z pokoje míří si to do ložnice. Spatří jak táta bije mámu , dcera ji začne bránit , zbytečně se může snažit . Facku dostane i ona ta která za nic nemůže . Ta která si myslí že pomůže - Tatík se odváže , vyhází ji ven . Dcera nechápe . Teple se oblíká - byl zimní den jako sen . Malá holka pomale odchází z bytu , Máma na ní volá - Děvče neposlechlo klopla se a dveře zabouchla . Vychází na chodník sněhu . Brečí , myslí si že je ničí . Modlí se at všechno to rychle skončí.

Markis : Rodina je to co tě zvedne ze dna moře a vytáhne na vrchol té strašně velké hoře. Rodina ti dává lásku , rodinu musíš mít. A když to neklape tak je čas na vždy odejít. OoOoooo .. Odejííít ..

By - Miss-Beth

Text přidala Miss-Beth

Text opravila KaTuSzKa

Video přidala Miss-Beth

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.